821 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Kuba (51)

Kuba - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Kuba

Playa de Tasajera

27

23:46

nov

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pred pár dňami sme sa vrátili z teplej Kuby na studené a zasnežené Slovensko a tak nám ostali iba spomienky a plno fotiek na Kubu.Bol to perfektne pripravený a…

Eva Fórum
Batey San Gregorio

27

22:42

nov

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

alebo Zvitazime! Vlast, alebo smrt! Sme neporazitelni. Nie som si isty, ci tieto hesla maju pozadovany efekt na obycajneho Kubanca, ale Slovaci sa na tom zabavaju,…

Socoro

27

20:46

nov

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dlho sme sa neozvali, ale myslime na vas... Pozname uz polku Kuby a Kuba pozna nas. Federico nam pred Capitolom spravil super fotku, U Gregoria sme brigadovali na poli s…

Pedroso

23

23:05

nov

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ten daleky vychod je tak autenticky, ze sme ani nemali ako sa vam ozvat. Horuce Santiago s karibksym sarmom, pevnost Morro s vyhadom na nekonecnu modru, pompezna vymena…

Camilo Cienfuagos Uno

23

22:56

nov

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Maly kubansky sofer nervozne prehadzuje sparatko z jedneho kutika ust do druheho, falosne popiskuje a zoxadu autobusu sa ozyva: "Poslite u sem! Poslite ju sem!" Kubanska…

Torriente

22

20:00

nov

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Jaaaj ako som stastny, ty si dnes moj prvy zakaznik od mojej havarie s autom... Rozhovoril sa kubansky taxikar, kde mu Kuba zakazala riadit auto 6 mesiacov a ja som…

San Jose de Marcos

22

14:44

nov

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Skupina vcera prisla na Kubu v poriadku a hned sme zacali zhurta: mojito v bare na rohu a miestna kapela hrala ako o dusu..dalsie mojito a aj my sme tancovali ako o dusu…

Agramonte

20

16:47

nov

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Kuba 14 provincii nam konci, aj Varadero za nami place a postupne nas pripravuje na tu slovensku realitu..snazim sa zariadit aj sneh, ale to mi uz asi fidelove urady…

La Isabel

19

18:05

nov

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Varadero, Varadero!!!!!biely piesok, tmavy rum. horuce slnko, osviezujuce mojito. Strazime dokladne vsetko, co sme zazili po celom ostrove a napriek tomu, ze do nas leju…

Pedro Betancourt

19

17:29

nov

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vcera bolo finale a stretli sa dvaja najvacsi kandidati na titul USA a Kuba. Vysledok nie je podstatny... Uz asi tusite ako to skoncilo. Kuba v semifinale porazila…

Reynold Garcia

17

23:09

nov

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

... sme oslavili nad kubanskym plazovym vyberom vo volejbale, po pociatocnom zoznameni s makou plazovou kubanskou loptou sa nase druzstvo s rumovym pokrikom vrhlo na…

biele svinstvo tu je teplo

17

17:02

nov

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zatial co doma pada to biele svinstvo tu je teplo, nie horuco, dnes teplomer ukazuje 35 stupnov... Provokujem... Majstrovstva sveta v bejzbole stale pokracuju a Kuba…