821 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Kuba (27)

Kuba - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Kuba

Pekné chvíle

04

20:26

dec

2011

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Boli sme na zájazde na Kube 1.-13.novembra. V tom čase teplá voda nebola, o internete v Havane na hotelovej izbe ani chýru. a že prišli všetky kufre? Neuveriteľné.…

Kdesi ďalej

04

08:33

dec

2011

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vo velkej casti modernej stvrte Miramar v Havane na Kube turbiny nevladali tlacit vodu vyssie nez na prizemie, takze skoro rok nie je tepla "nenii tlaak".Lenze pokrok…

Piedra N Dos

13

18:45

nov

2011

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte všetci, ktorých táto krajina zaujala a uvažujú o jej návšteve. kuba. Určite tam chodte. je to síce náročný let, najmä ak letecká spoločnosť štrajkuje, ale…

El Pinar

13

18:41

nov

2011

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Chcel by som pozdravit Mata Navratila, ale aj vsetkych ostatnych kolegov a kolegyne na 'orbite' aj v kancli. Zivot sprievodcu je naozaj intenzivnejsi a o uroven vyssie…

Los Palacios

06

23:17

nov

2011

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

... pridavame sa k Mirovmu titulu o Rume. V zivote sa nam nikomu nepodarilo vypit tolko Rumu ako na Kube. Ivan bol Absolut Total Perfektny vo vsetkých oblastiach. Ci sa…

Paso Real

06

00:56

nov

2011

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Čítam všetky tie krásne príspevky a už sa teším, že aj ja budem jeden z vás, ktorý sa dostal na Kubu. Cestujem 16.11. a ešte predtým by som chcel získať od účastníka…

Ako Mekáč

05

12:11

nov

2011

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

...tento podtitul určite charakterizuje Kubu prinajmenšom tak ako McDonald USA. To prvé mi určite viac imponuje. V kombinácii s neuveriteľne poetickými kubáncami, s…

Malé dávky neškodné

30

16:44

okt

2011

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Alkohol podavany v malych davkach, neskodi v akomkolvek mnozstve.....tymto heslom sa riadime, na nasej ceste po ostrove slobody a asi aj preto sa nam tak dari. Prave na…

Španielsky verš

24

23:57

okt

2011

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

la vida no es como es, pero es como la ves... tento spanielsky vers znamena: zivot nie je taky aky je, ale je taky aky ho vidis... ten kto pride na kubu pochopi co to…

Veľa vecí

20

22:45

okt

2011

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

zdravím vás aj ja súputnici moji kubov a hlavne sprievodcu Ivana,ktorý bol fantasticky a poukazoval nám vele vela vecí ,zákutí a niekedy neuveritelný zážitkov.kuba je…

Ronča

20

01:55

okt

2011

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

caute miska,palo,sarlota,andrej,...a vsetci ostatni byvali kubanci aklimatizujuci sa na slovensku....nova varka cerstvych SK kubancov uspesne dorazila z pariza aj panamy…

Matuzalem v chladnicke

18

20:15

okt

2011

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Naspat v realite ale - s Cohibami na stole, Matuzalemom v chladnicke a Mojitom v ruke je zrazu aj Europa nejak viac v pohode :D Ola Ivan. Kuba je super.