47 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Venezuela (4)

Venezuela - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Venezuela

BUBO fórum z Venezuely do celého sveta

20

14:27

nov

2004

Venezuela Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zuzi, Miso, ale je Vam hej! Pri citani vasich prispevkov som tam bol na chvilu s Vami. To mate teda dobry veget. A ja aby som sa tu nahanal po stolovych horach, po…

Opäť vo Venezuele

19

13:41

nov

2004

Venezuela Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak som opat tu, aj s batozinou. Let bol vynikajuci. Lufthansa sa ovsetkych neuveritelne starala. Na 1*. Az na jednu drobnost, namiesto v Caracase sme pristali na…

Po nádhernom zájazde vo Venezuele

20

19:10

apr

2004

Venezuela Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak, a je tu cas navratu na Slovensko. Ja s Evou letime o par minut, skupina az vecer. Chvilu sme sa neozvali, pri mori v Puerto Colombia nebol internet. Tak ako to cele…

Palo z Venezuelskej Meridy

15

23:47

apr

2004

Venezuela Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mame za sebou dalsi vrchol nasej cesty. Najprv sme sa vyviezli lanovkou na Pico Espejo z Meridy. Za necelych 30 minut sme sa lanovkou dostali z 1700 metrov na 4765…

Lodickou sme sa pomedzi mangrovniky plavili

13

16:05

apr

2004

Venezuela Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Uzili sme si krasny oddych na ostrove nedaleko mestecka Tucacas. Lodickou sme sa pomedzi mangrovniky plavili od pobrezia asi 30 minut, stretavali obrovske fregaty -…

Canaima a Salto Angel

12

00:00

apr

2004

Venezuela Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Po prekrasnom treku na guyajanskej vysocine k najvyssej stolovej hore sveta Roraime sme sa rozhodli uzit si 2 dni oddychu v narodnom parku Canaima, pozriet si Auyan…

Zdolali sme Roraimu

08

22:22

apr

2004

Venezuela Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

A sme zasa v civilizacii, Santa Elene, uplne zniceni, ledva chodime, ale stastni. 5 dnovy trek na Roraimu, najvyysiu stolovu horu Venezuely dal riadne zabrat. Az na…

Expedicía Venezuela pokračuje

03

23:58

apr

2004

Venezuela Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Presli sme nahornou plosinou Sabana Grande do pohranicneho mestecka Santa Elena susediaceho s Braziliou. Benzin tu stoji 5 Sk, v Brazilii 35, tak si viete predstavit tie…

Vyrážame z Caracasu

01

17:22

apr

2004

Venezuela Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zoznamovaci vecierok dopadol vyborne, na hlavnej ulici Sabana Grande sme v restike pod holym nebom jedli ovocne salaty, steaky z tuniaka a ine dobroty, zapijali rumom s…

Expedíca Venezuela sa začala

31

22:14

mar

2004

Venezuela Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak a je to tu, aj Valusiak by nam zavidel. Venezuelu sme rozbehli naplno, az na to, ze nikomu nedosla batozina. Pivko Polar je vsak vyborne chladene a steaky z tuniaka,…

Expedícia STRATENÝ SVET

29

15:14

mar

2004

Venezuela Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Prvu noc v Caracase mame za sebou. Dost vela veci sa tu zmenilo, ale stale je tu krasne a hlavne teplo! Robo finisuje s pripravou dopravy, ja s Evou, lekarkou zajazdu sa…