185 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Slovensko (13)

Slovensko - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Slovensko

Lubovi Fellnerovi

22

07:00

feb

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Chceme sa opýtať,či sa bude v blízkej budúcnosti opakovať podobná cesta okolo sveta a či s takým istým programom ako teraz? Mohli by ste nám poskytovať správy,aké miesta…

spacak

20

22:48

feb

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Aj tak ti ten spacak bude prevazat autobus a byt prechladnuty v tropoch, no neviem si predstavit nic horsie. A to pristavanie lietadlami, rozhodi ti hlavu ked mas…

spacak

20

22:39

feb

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

spacak je dobra vec, ale nie mumiovy, roztvaratelny. staci taky s najmensimi parametrami na +-C, obycajne sluzi ako "plachta". Neobycajne sa hodi v preklimatizovanych…

Laco Fórum
Prosba k cestovatelom

20

08:22

feb

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahoj priatelia Bubaci a ostatni cestovatelia. Tvorim stranku pre predmet vytvarna vychova, ktora existuje v ramci projektu Infovek. Na stranke su okna venovane…

Michaela Fórum
Air France a vreckovy nozik

17

16:46

feb

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Takato prihoda sa nam stala pred 2 rokmi. Leteli sme z Viedne (prestup v Parizi)na Karibik. Nahodou (ziadny umysel a provokacia) zostal priatelovi vreckovy nozik v…

Anka Fórum
BUBO

16

17:19

feb

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dakujem za podporu z BUBO, no uz sme doma. Pozdravujem skupinu chystajucu sa okolo sveta, podla mojich informacii by v nej mali byt aj moji byvali spolucestovatelia po…

paul Fórum
Este z kancelarie pred Cestou okolo sveta

15

13:57

feb

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nedela, nenedela, pripravy vrcholia. Po organizacnej stranke je Cesta okolo sveta vzdy narocna. Ta posledna ma stala mnozstvo nervov a tato samozrejme taktiez. Zatial sa…

Lubo Fórum
Juzna Amerika

13

09:39

feb

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mame spravy od sprievodcu, ze sa maju velmi dobre. Prave su na ceste z Chile do Argentiny do Salty, kde si daju 3 cm hrube steaky a zapiju ich vynikajucim cervenym vinom…

Kolumbia

11

09:49

feb

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tento rok sa nasa velka juhoamericka specialita rozsirila bez zvysenia ceny o navstevu hlavneho mesta Kolumbie - Bogoty po prvykrat. Uvidime, ako sa tato novinka chyti a…

Nedela vecer a tu stale rusno

08

19:46

feb

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahoj Marco. Ano, mame prave zajazd ktory preletel z Kolumbie do Peru a ide do Bolivie a potom dalej do Chile, Argentiny, Paraguya a Brazilie. Sprievodca je odbornik,…

Lubo Fórum
Viac informacii

05

15:28

feb

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Lubo, uz niekolkrat som s Vami cestovala a ste naozaj super. No nedavno som videla, ze niektora z CK (naozaj netusim, ktora to bola), pridava k zajazdom aj zoznam …

Katarina Fórum
sprava riaditela

25

17:49

jan

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Po festivale Camera Slovakia som mal tyzden pauzu, nezdvihal mobil a nebol na nete. Preto ma tesi ked teraz citam BUBO FORUM a vidim, ze si Vas novy cestovatelsky…

Lubo Fórum