304 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Nepál (21)

Nepál - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Nepál

Odlet

29

11:24

aug

2005

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Indicka skupina uz odletela smer Dilli a uz sa tesi na 40 stupnove horucavy ale genialnu Indiu. Miliardovu Cinu vystrieda miliardova India. My dnes s Jozom si este…

pred odletom z Kathmandu

29

07:53

aug

2005

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte doma a na Bani! Vcera sme sa vratili z Chitwan National Park-u, ale evidentne sme tu mimo sezony, monzun len konci. Vsetky aktivity boli znacne obmedzene,…

RaEll Fórum
Spravy

28

12:21

aug

2005

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

31. augusta prichadza dalsia skupina do ciny. Zacneme v Macau, Hong Kongu a dalej do vnutrozemskej ciny az do Pekingu. Sledujte Forum, budeme pisat nielen zazitky z…

Mnam:)

28

12:17

aug

2005

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

V azii je niekedy tazko objednat si jedlo. Vy nerozumiete a restauracia nerozumie. Mate niekolko moznosti. Bud sa poprechadzate s casnikom po restauracii a ukazujete na…

Bodnath

28

08:43

aug

2005

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravim od najvacsej budhistickej stupy v Nepale, od sidla tibetskej exilovej komunity. Vsade okolo nas nekonecne Om mani padme hum. Rano vyhliadkovy vylet nad Mt.…

Kathmandu, co dodat...

27

16:15

aug

2005

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Kathmandu je dokonale.. Najfotogenickejsie mesto na svete. Po ceste krizom cez Tibet, po cestach-necestach, cez 5000m vysoke sedla, sme dorazili do hlavneho mesta Nepalu…

Kathmandu

27

06:23

aug

2005

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nasa skupinka vcera uspesne dorazila do Kathmandu a uz sa chystame na prehliadku mesta. Zdravime Slovensko.

Everest

26

13:52

aug

2005

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes sme konecne videli Everest.Najvacsii vrch sveta sme obdivovali z lietadla od leteckej spolocnosti Budha air... Predtym padali slova ci existuje spolocnost budha air…

Skupine sa uz kratia dni

26

13:41

aug

2005

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Skupine sa uz kratia dni v magickom Nepale. Tocime poslednymi modlitebnymi mlyncekmi. Duro pokracuje do Indie a ja idem naspat do Ciny. No, do Hong Kongu, ale ved to uz…

Kathmandu

24

16:53

aug

2005

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nepalske ulicky zdravia Shigatse. Mate sa naco tesit. Je tu genialne.

Rôzne časy

24

16:45

aug

2005

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

verili by ste ze Nepal ma casovy posun oproti cine - 2.15 hodiny? Prepcte ze to nechcem preratavat na slovensky cas ale cina ma + 6 hodin. Takze ked pridete do Nepalu…

Nepal a casovy posun

24

16:40

aug

2005

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

verili by ste ze Nepal ma casovy posun oproti cine - 2.15 hodiny? Prepcte ze to nechcem preratavat na slovensky cas ale cina ma + 6 hodin. Takze ked pridete do Nepalu…