304 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Nepál (25)

Nepál - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Nepál

Domoooov

29

06:14

okt

2003

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Presne pred mesiacom som vyrazil po trase BA-Praha-Frankfurt-Dhaka-KTM.No a teraz si to zopakujem spolu s celou super partiou na ceste domov. Vcera sme povecerali s…

Filip Fórum
KTM

27

13:07

okt

2003

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Namastee,konecne v civilizacii... po adrenalinovom raftingu na rieke Trisuli a po neuveritelne rychlom transporte z Pokhary sme v Thameli.Vsetci sa uz pozviechali s…

filip Fórum
Pokhara

26

11:21

okt

2003

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Namaste, hlasim sa po dlhej dobe,ked sa cela skupina Bubakov uspesne pokusala prekonat sameho seba, zimu, vegetariansku stravu a hlavne sedlo Thorung La vo vyske 5416…

Filip Fórum
Treking okolo Annapurny zacal

11

14:51

okt

2003

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Namastee, vcera podvecer prileteli stastni klienti do Kathmandu a tak sa expedicia zacala na plno. Po dvoch dnoch cesty si nevedeli vynachvalit nas utulny a tichy {to…

Filip Fórum
Thamel

08

05:42

okt

2003

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ked traveler pocuje toto slovo, vybavia sa mu bary, restauracie, netcafe, cestovky ponukajuce najadrenalinovejsie {uf, to bolo slovo} cinnosti na svete... a k tomu…

Filip Fórum
Kathmandu

07

05:23

okt

2003

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hlasim sa znova z hlavneho mesta Mepalskeho kralovstva, kde plynie zivot akosi rychlejsie. Vcera som si bol opet pozriet najkrajsie zakutia - budhisticke stupy Bodnath a…

Filip Fórum
Pozdrav z KTM

03

13:55

okt

2003

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Caute, stastne som dorazil, exoticke bangladeske aerolinky ma trocha chaoticky ale stastne dopravili. Nepal ma privital svojim typickym pachom a koloritom, ktory sa…

filip Fórum
z pokhary naspat v kathmandu

03

13:42

okt

2003

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

caute expedicia c-t-n-i 2003! s marianom mame za sebou vyletik v pokhare. stity sa nam nakoniec odkryli. cesta bola ok. lokalne povstanie maoistov, nejake vybuchy a…

peto Fórum
Nedaleko Chitwanu

30

13:28

sep

2003

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mame za sebou prechod prekrasnymi nepalskymi kopcami. Papricka... Teraz chvilku po rovine cez vojenske kontroly a vecer sme na indickych hraniciach. Zajtra 18:50…

29

18:08

sep

2003

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

skoda ze ste sa neozvali,ja 10 vecer a najblizsie 3 dni sa k civilizacii nedostanem.tak vsetkych zdravim,ozvem sa podla moznosti,mama.daj vediet katke.

beata Fórum
Po nakupoch

29

14:37

sep

2003

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

A ideme do finale. Zajtra rano odchadza nas prenajaty autobus smer nepalsko-indicke hranice, kde nas cakaju listky na lozkovy vlak, ktory nas zavezie do Dilli. Vo…

Patricii

29

10:00

sep

2003

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Janko Gajdos ti zela krasne narodeniny. Uz tesi domov :)