89 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Kambodža (7)

Kambodža - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Kambodža

Kmérske špeciality

16

06:05

mar

2010

Kambodža Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Kambodža opäť nadchla skupinku nadšencov, ktorí momentálne letia domov a pomaly sa pripravujú na pristánie vo Viedni. V&scaron…

Kmersky vidiek

13

08:51

dec

2009

Kambodža Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tum Riep Sum alebo ahojte z Kambodze - kralovstvo zazrakov, ako hlasa najnovsia kampan na podporu turizmu ! Prevcerom sme sa vzrazilii zo Saigonu po hlavnej ceste ktora…

Pozdravy z Kambodže

30

08:30

nov

2009

Kambodža Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Sus dej vsetkym doma ! Ani vas neurzame, ani si z vas nerobime srandu len vas chceme pozdravit z nadhernej Kambodze :) Naposledy sme pisali z Phan Thietu, kde sme si…

Zazitky z Kambodze

26

13:19

júl

2009

Kambodža Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Po vietnamskej casti nas privitala Kambodza, s usmevom a otvorenou narucou. K turistom su tu domaci naozaj velmi mili a priatelski. Hned uvodny drink v hoteli nas o tom…

Tanečnice Apsary - príbeh Rámu a Siti

29

13:04

mar

2009

Kambodža Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nedali sme sa a pokorili sme ho aj kde sme takmer vypotili dusu ;) Momentalne je v Kambodzi jeden z najhorucejsich mesiacov, a teploty sa smelo splhaju na 40tky ! Kurili…

Phnom Penh... a ine zazitky !

27

07:40

mar

2009

Kambodža Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hlasi sa skupina, co zaziva veci, co sa este nediali vo Vietname a Kambodzi. Vcera sme zavrsili nase vietnamske poznanie v restauracii Hoa Vien, pochutnali sa " miestnej…

Do Kambodže lekvár kosiť

15

09:46

mar

2009

Kambodža Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mestecko Siem Reap (doslovny preklad Porazeni Thajci) vrelo privita kazdeho navstevnika. V tomto malom meste sa stretava cely svet...mohla by som rozsirit spekulativnu…

Kmérske deti

28

08:27

feb

2009

Kambodža Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravim moju skupinu do studeneho Slovenska ! Spolieham sa na to, ze som vas v posledny den statocne "odstavila" v Angkore, takze vam cesta ubehla velmi rychlo. Ja si…

Rýchla správa z Kambodže

05

14:18

nov

2008

Kambodža Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nas letecky okruh aziou pokracuje v Kambodzi. Sme pred branami Angkor Watu jednej z najkrajsich pamiatok na svete, zajtra sa vyberieme obdivovat krasu byvaleho…

Bon Oum Touk - Kambodžský festival vody

23

05:27

nov

2007

Kambodža Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak sme opat v hlavnom meste Kambodze a zda sa ze sa nam Phnom Penh trochu nafukol za tie 2 dni co sme tu neboli. Udajne prislo asi 3 miliony ludi a tak ma toto mesto…

Na konci Kambodže v Sihanoukville - správa od sprievodcu

21

05:09

nov

2007

Kambodža Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zobudil som sa dnes rano a z okna som videl pred sebou more. Sme v Kambodzi v meste Sihanoukville, ktore je nieco ako thajske Krabi, s tym rozdielom ze tu je minimalne…

Keď bol Angkor Wat jedným z najväčších miest na svete

17

08:16

nov

2006

Kambodža Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Toľko sme ich stihli za 2 dni, nebola to ziadna nahanacka prave naopak, pohoda a klidek. Chramy velke i male, zachovane i zrucane a hlavne obrastene obrovskym parazitom…

Predaj sa začína o

- dní - hod -min -sek

OD PÓLU K PÓLU 2025

NAJVYŠŠIE ZĽAVY OD 13.9.