584 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: India (23)

India - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - India

v civilizacii

08

17:55

sep

2010

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ako hovori Magic Boy spred vodneho palaca v Jaipure. One, Two, Three - go to Agra. Naozaj, clovek sa ani nenazda a ocitne sa uprostred rusnych velkomiest a ani si nevie…

Expedicia CTNI 8.8.

06

09:43

sep

2010

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravim na jesenne Slovensko aj moju skupinu z expedicie Cina, Tibet, Nepal, India 8.8., co sa pohodlne aklimatizuje na Europu. Zrazu prisli do ineho (naseho :) ) sveta,…

Charita a ramadan v Ladakhu

02

17:50

sep

2010

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vstal som o dve hodiny neskor ako Lubo (Indickeho casu pochopitelne) a to sme este pred polnocou na terase rozoberali nase doterajsie putovanie (plus nejake tie historky…

Leh - hlavne mesto Ladakhu, Jammu & Kashmir

01

10:15

sep

2010

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Okolo nas hlavne mesto Ladakhu. Distrikt, ktory zabera viac ako 45000 kilometrov stvorcovych. V Lehu samotnom zije iba 27000 obyvatelov a tak je zaujimavy fakt, ze…

Kargil je pokojny (India, Himalaje, Ladakh)

29

17:27

aug

2010

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Lola netusim kto je, zajtra sa dozviem ak nejaku mam v skupine. Kubo posiela (pravdepodobne, este som sa ho nepytal) pusu naspat a aj Lukas sa ma OK. Nezabudajme na…

pozdrav pre lolu :)

28

14:49

aug

2010

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vsetkym prajem vela sil a uzasnych zazitkov - lola, drz sa! zvladnes to - a vela fot a nakrucaj videjka! uz sa tesim ako mi ich budes premietat! ps: ak moze niekto v…

lolo Fórum
Účastníci zájazdu ( India, Himaláje, Ladakh (India, Himaláje, Ladakh)

27

18:37

aug

2010

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravíme všetkých účastníkov zájazdu. Želáme vám krásne zážitky a hlavne bez úrazov a nehôd. P.S. Odkaz pre Lukáša od otca: nakúp šesť kusov kobercov v rozmeroch…

Kubo Smolka

27

17:40

aug

2010

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

V sprave zo dna 27.8.2010 o 15,39 hod sa spomina Kubo, ktory este netusi, co vas vsetko caka. Len jeden odkaz, ak sa jedna o Kuba Smolku, tak mu posielaju velku pusu…

z predhori Himalaji

27

15:39

aug

2010

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Kym nezabudnem mena dcer, tak Emka (dufam ze s jednym m) a Hanka (s jednym n, to som si celkom isty) su pozdravovane od rodicov Igora, Renatky a aj od Ivana este. …

Nech su charitou prekvapeni rovnako ako ja aj ti, ktorym je urcena

23

18:45

aug

2010

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zivot v Indii plynie svojim tempom zdanlivo bez pravidiel. V Dilli sa rekonstruuje vsetko co sa da, len aby boli pripraveni na Commonwealth Games 2010. Pre Indov to je…

India - krajina neuveritelnych veci

22

13:44

aug

2010

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Uz ked si myslite ze po 3 tyzdnoch v Indii vas neprekvapi nic, ste na omyle. Napriklad. Vcera sa blizime super deluxe autobusom co vraj nemeska, meskal len 7 hodin:) Je…

Ladakh

20

10:14

aug

2010

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nachadzame sa v indickych Himalajach. S napatim sledujeme vyvoj situacie a postupne prechadzanie zopar jednotlivcov, ktori vyuzivaju obchadzkovu trasu na ceste Leh -…