584 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: India (29)

India - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - India

kikushka

05

14:11

sep

2008

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

ahojki mami vskole mamemam kamaratku a dneska nam hovorili o himaljach

kikushka Fórum
dalsi pozdrav stadeto

04

17:36

sep

2008

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

No ahojte Janka a spol, Sulo a spol a aj ostatni. Mame sa tu stale uzasne, mne chripka ustala, Bubinke zacala, ale ja som zasa chytil prvykrat v zivote herpes... napriek…

Risiak ja Ta potrebujem :)

03

19:00

sep

2008

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojiii, ostro sledujeme vsetky vase kroky. Sme radi, ze ste radi, aj ked neviem ci sa vam hlavy tocia z vysky alebo whisky. Ale to je aj tak jedno. Mata asi si…

Polgi Fórum
India, Himaláje, Ladakh (Exotik) 22.08.-10.09.2008

03

14:47

sep

2008

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojcek cestovatelia Matka a Risko aj vsetci ostatni z expedicie! :) Som velmi rada, ze ste sa ozvali, aspon mozem teraz posuvat informacie, ze ste v poriadku a hlavne…

Jojko Fórum
India, Himalaje, Ladakh

03

13:07

sep

2008

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Cauko Jojo a vsetci ostatni, posielame pozdrav z Lehu, kde sme ostali o nieco dlhsie, nakolko Risiak sa na cestu po chripocke malickej necitil - teda zaplatili sme si…

Ahoj Kiki

03

12:41

sep

2008

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte; ako bolo v skole? Ako sa vam pacilo? Co nove doma? My sa mame dobre, dnes sme boli na vrchu 5602 metrov nad morom, vedie tadial najvyssie polozena cesta pre…

maminka Fórum
India, Himaláje, Ladakh (Exotik) 22.08.-10.09.2008

03

10:25

sep

2008

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojcek Matka a Risko! :) Neozvali ste sa, tak mne teda neda, ozvem sa ja. :) Precitala som vsetky prispevky od Georga z BUBO, je to super adrenalinove. :) Dufam, ze…

Jojko Fórum
Gandiho stupnica tvrdosti

02

17:57

sep

2008

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ako v Egypte existuje faraonova pomsta, v Indii sa udajne nevyhnete zaludocnym problemom takisto. Ja tvrdim, ze to nie je pravda, skupine priemer podla Gandiho stupnice…

V hlaskach zo severu Indie

02

08:43

sep

2008

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

"Hahahahahaha" Indovia v kine, pocas noveho - a to je trosku viac nez dost neobvykle - indickeho thrilleru Phoonk, pri najstrasidelnejsich scenach. Inak dobry strih,…

India, Himaláje, Ladakh (Exotik) 22.08.-10.09.200826.08.2008 | 01:12

02

08:31

sep

2008

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahoj Tatiana, tak adresa na Dezka je Jesenskeho 70, 94301 Sturovo. My sa tu mame fajn, mamine som preposlala tvoj mail, tak sa tesila. Davajte si na seba pozor. Cakam…

Galina Fórum
Ahoj Kiki

01

16:45

sep

2008

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahoj Kiki a vsetci doma, my sa mame dobre, je tu skvela partia ludi, krasne miesta, dnes sme boli v dvoch budhistickych klastoroch, aj na ich rannych modlitbach,…

Maminka Fórum
Pre Aninku a maminku

29

11:56

aug

2008

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

ahojte lubime vas a tesime sa na vas ondrikovi ten email nedosiel a este 1 vers. zakon Hospodinov je dokonalý ,obcerstvuje dusu , svedectvo Hospodinovo je hodnoverne…

kikushka Fórum