584 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: India (32)

India - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - India

...a jeho druzina v Indii :)

17

17:58

apr

2008

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

2012 ma byt olympiada v Indii! Dilli sa uz na to pripravuje - deti sa ucia povedat "sto rupii!" po anglicky a riksaci poctivo slapu do pedalov. Vraj to ma byt nova…

Alibaba a 45 zbojnikov (-ciek)

27

05:47

feb

2008

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Maca... pomalicky som zatvoril oci a zbytok textu mi musel precitat niekto iny... :) Ale neboj, aj my to mame tazke :) Pomalicky zatvorte oci... :) ...a objavuje sa…

U45 v Indii :) :) :)

24

08:29

feb

2008

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

"Nebezpecny naklad U45" (45 uciteliek) stastlivo pristal v hlavnom meste Indie :) Hned sme sa vydali na juh a samozrejme uz cesta samotna prekvapila a ocakavania…

Mumbai

04

18:31

feb

2008

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

V Indii maju vsetko. A ked je konkretne miesto kde, tak je to 16 milionovy Bombaj. Najvacsi namorny pristav subkontinentu, tovar z celeho sveta, financne centrum, ale aj…

Kriket v Indii, historia a hrdinovia

31

12:55

jan

2008

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

? Sachin Tendulkar je radza. Ak by mal iba jediny clovek ziskat ocenenie Bharat Ratna mal to byt Sachin Tendulkar. V Adelaide prave skoroval v kriketovom zapase 124 ?not…

Juzna India pre Vas

28

10:46

jan

2008

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dlhsie som sa neozval. India je vzdy privelmi intenzivna. Vone, zvuky, farebnost, chaos ktory nakoniec najde smer. Vzdy je to ine. Vzdy uzasne. Vzdy ma to opat strhne az…

Chaos/poriadok, stare/nove

02

22:58

nov

2007

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Chaos/poriadok, stare/nove, chudoba/luxus, zastarane/moderne. Rozlucili sme sa s mestom kontrastov a zbohom davame aj Indii. Ale len na chvilu, vratime sa sem z tepla…

Laaga chunari mein daag

01

20:42

nov

2007

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Drama o dievcati z mesta Varanasi (hotovy dovolenkovy rezort), o ceste za lepsim zivotom a zarobkom v modernom Bombaji. Kolko stoji podpisanie pracovnej zmluvy?…

spravy z civilizacie

28

06:44

okt

2007

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Varuna a Assi, to su dve riecky, ktore dali meno pre hinduistov nejsvatejsiemu miestu na nasej planete. Rezidencia samotneho Sivu, a okrem neho dalsich zopar 1.6 miliona…

Incredible India - zlaty trojuholnik

26

12:57

okt

2007

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

India je neskutocna krajina a svojim sposobom oslovi uplne kazdeho. To najlepsie z indickej historie, zazitkov na cely zivot. najskor v Jaipure diela astrologa Jaisingha…

tamo Fórum
...klientom a kamaratom z CTNI :)

09

16:38

okt

2007

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

...kym vy sedite v pohodlnom sedadle lietadla niekde v nebeskych vysinach (ked otocite hlavu doprava, uvidite boha Shivu, ako sedi na vrchole posvatnej hory Kailash,…

pre Elu

08

13:17

okt

2007

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahoj Ela, nepridas sa na zajazd do Thajska? :) Viem, ze je Miso tu, uz mi pisal mejl. Aj som mu odpisal, ale este musim zistit svoj program na najblizsie dni. Bolo by…