584 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: India (41)

India - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - India

India Himalaje Ladakh

25

19:38

aug

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Skupina nasho paprickoveho zajazdu este len dnes nadranom dorazila do Dilli a uz sme toho za tych par hodin postihali neurekom. Po ozaj kratuckom spanku sme si…

Agra

25

13:15

aug

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Po nocnom presune vlakom sme len s 2 hodinovym oneskorenim a poloprazdnym vlakom,, zazrak" prisli do mesta cervenej pevnosti a taj mahalu. Teraz skupina veceria na…

CTNI - INDIA- Varanasi

24

11:49

aug

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Spevy brahmanov mavajucich svietnikmi, vejarmi a kadidlami, tlieskajuci dav veriacich hinduistov na brehoch ich najposvatnejsej rieky GANGA. Uzucke ulicky preplnene…

Strajk v nepale

23

08:43

aug

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Sice sme uz v Indii ale to co bolo v nepale bolo velke dobrodruzstvo. Nepalske hinduisticke kralovstvo zvysilo ceny ropy na 32 sk a ludia sa zacali burit, spravili…

Dilli, India

19

17:35

aug

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Po neuveritelnom chaose na letisku v Kathmandu (kto nezazil nepalsku organizaciu zivota, neuveri) a kratkom lete do Dilli sme pristali v hlavnom meste Indie. O 4 hodiny…

pre Karin a ostatnych z Uzbekistanu

19

11:33

jún

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dakujem za pozdravy, napisem ked budem doma, esfehan je uchvatny a mesita tiez, ale ta Samarkandska je predsa lepsia:) Sprievodcaje hrdy Iranec a pokusal sa nas…

Esfehan a to ostatne

19

11:18

jún

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

to MAREK z Prerova. Hned ako som si precital Vas odkaz na fore pre Vasich blizkych, okamzite som predal spravu a na moju otazku, ci chcu nieco odkazat alebo ist so mnou…

z indie pre Adu a Zuzanu z Buba

09

15:59

máj

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Cavte baby, pozdravujem z indie, z mestecka leh (3500mnm) v ladaku. este tu nezacala sezona turistov, takze su mierne problemy s vecami ako tecuca voda, nie to tepla :-)…

robo Fórum
Old Delhi

27

12:49

apr

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Lubo v Japonsku, Martin v Cine a my sme o portugalskej historii hovorili pred par dnami v Bombaji. Svet je maly. Teraz v starom Dilli cakame na Tandoori Chicken, o…

Ja nechcemn ist domov

26

17:57

apr

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte vsetci,ako uz Jozko spominal nasa cesta Indiou sa uz pomaly konci.Neviem ako ostatni,ale ja by som tu este zostala,do Indie som sa priam zamilovala a dokonca ma…

Delhi, sme spat.

26

17:12

apr

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravim Macao, Japonsko aj Juznu Ameriku z hlavneho mesta Indie. Nas velky okruh Indiou sa uzavrel, no este nekoncime. Vcera sme si skocili na ostrov Elefanta v…

Ktoré je najbohatšie mesto Indie?

24

13:53

apr

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravime z nasej velkej indickej cesty. Po neskutocnych zazitkoch v Kalkate v hospici zalozenom matkou Terezou, v skolke, kde sa tento rad stara o opustene deti, po…