754 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Čína (28)

Čína - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Čína

Olympiada verzus masove hry

14

13:54

aug

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zajtra sa odlepi z pekingskeho terminalu cinske lietadlo smerom do najuzavretejsej krajiny na svete. KLDR alebo DPKR ci po nasom Severna Korea. A hned zacneme z ostra.…

pre Huga

14

04:29

aug

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Aaale zijem, no take provokacne smsky si radsej druhykrat odpustite.

Ing. Fórum
Atmosfera

13

20:27

aug

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Cinski usporiadatelia sa skutocne snazia, dobrovolnici sa na vas stastne usmievaju, aj ked sa ich anglictina casto konci pri "thank you for your cooperation" a pri…

Federer, Nadal, Cibulkova...

13

19:40

aug

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Federer, Nadal, Cibulkova, Jankovicova, obe Williamsove, Hewitt, Davenportova, Djokovic, Kuznecova, Safina... To vsetko pocas osmych hodin uzasneho tenisu na dvorcoch…

Mame viza do KLDR

13

17:19

aug

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Az sa mi trasie ruka, co momentalne drzim v naruci. Severokorejske viza. Este pred 4 mesiacmi sme mali s Jozom napad co tak spojit olympiadu s masovymi hrami. Spojenie…

Noc v Pekingu

12

19:34

aug

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mato to napisal presne a ja slubujem na svoju cest, ze nic neprehnal. On naozaj vytiahol pre Cinanov pripravenu velku kaligrafiu so znakmi, ktore Cinania precitaju ako…

Slovenske zlato

12

16:36

aug

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hlucik 13 slovakov zacalo uz od prvej sekundy skandovat Ciky caky hej hej alebo kto neskace nie je slovak hop hop alebo jednoduche slovenskoooo. Ked sa na nas pozerali…

Vodny slalom

11

18:08

aug

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nielenze Martikan vyhral kvalifikaciu a nielen on pozdravuje ale aj cela slovenska kajakarska vyprava. Zastavili sa u nas a neverili ze skupinka slovakov prisla az sem…

Olympiada live

11

14:28

aug

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravime z Pekingu. Martikan vyhral kvalifikaciu a zajtra mu budeme vsetci nazivo fandit, no v Pekingu sa deje ovela viac. Dnes doobeda sme uspesne rozohnali mraky nad…

Olympiada pokracuje

11

09:00

aug

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

BUBO je prave na vodnom slalome, za 5 min to zacina, pozdravuje Martikan!!!

Phelps

10

05:39

aug

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Americky plavec Phelps chce ziskat 8 zlatych, jednu uz ma.... To sa mu plave ked v hladisku ma 2 americkych prezidentov.:) Len organizatori spravili mensiu chybu.…

09

14:10

aug

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Čchen Sie-sia vo vzpierani ci Pchang Wej v strelbe sa uz zapisali zlatymi pismenami do cinskej historie. Cina si totiz dala za ciel ziskat najviac medaili. Za sebou maju…