754 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Čína (30)

Čína - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Čína

Žiadna iná biela tvár

07

13:24

júl

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Cinskemu Cengdu sme zamavali z lietadla, vzlietli sme nad tento ekonomicky sa rozvijajuci region, hlavne mesto Secuanu. Toto je oblast kde zije 90 percent vsetkych pand…

zazrak

04

17:24

júl

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

sa stane zajtra. Drzim v rukach permity do Tibetu pre celu nasu skupinu a keby som bol citovejsie zalozeny, po lici mi steka slza (ale tu si setrim na Taj Mahal do Indie…

olympijska pochoden

02

16:26

júl

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

...dorazila 26ho do Lhasy, dnes aj do XiAnu, rovnako ako my vcera. XiAn je teda olympijskejsi ako Peking v dnesny vecer. Otvoreny je aj oficialny obchod s olympijskym…

shanghai

27

03:07

jún

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

ahoj prave som v shanghaji uz druhy mesiac a este mi jeden zostava...moze mi niekto poradit kam sa ist urcite pozriet,menej zname ale carovne miesta...dakujem

nika Fórum
Rozpravka konci, zacina druha

15

09:35

máj

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Posledne okamihy venujeme najvacsiemu bazaru v strednej azii, kde vsetci obchodnici z Kazachstanu, Uzbekistanu, Pakistanu, Tadzikistanu predavaju svoj tovar a tak aspon…

Expedica Peking Tehran - Hodvabna cesta

14

15:18

máj

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hory piesku dnes vystriedalo pohorie Pamiru s vyhladom na 7500 metrove kolosy pokryte ladovcami a snehom... Vo vyske 3600 metrov sme nechytili len mensiu vyskovu chorobu…

Vsetko je OK

13

02:28

máj

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zemetrasenie sme uspesne prepapali a vsetci sme v poriadku. V oblasti, kde sa nachadzame, sme nic necitili. Okrem toho nas cakalo par dalsich jedinecnych zazitkov, ale o…

jesť paličkami

12

16:02

máj

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

...a oci nam zosikmievaju tiez, a jest vieme len palickami, a nasa najoblubenejsia servirka sa vola Nufa:)

judit Fórum
Hotan

12

15:47

máj

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

ahojte vsetci doma, dorazili sme stastne do Hotanu, 200-tisicove to mesto. je stale teplo:) pri hoteli mame peknu vezu, mysleli sme si, ze je to minaret. patri to ale k…

judit Fórum
Zemetrasenie

12

15:32

máj

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vraj bolo u nas v Cine zemetrasenie... Nevieme o tom, povazujeme to za hnusnu imperialisticku, sovinisticku a burzoaznu propagandu, ktora sa vyrovna uz len mandelinke…

Pust Taklamakan

12

11:43

máj

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Druha najvacsia piesocna pust na svete s rozlohou vyse 500 tis km stvorcovych a hory piesku. Predstavte si ze by cez stred sahary isla dialnica, vystupite s…

Sprava zo Shanghaia

11

06:14

máj

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nazdarte Slovaci, dorazili sme do Shanghaia vsetci v zdravi a stasti, pocasie vynikajuce. na stravu si pomaly zvykame, aj na cinanov. Pozdravujeme vsetkych domajsich.…