754 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Čína (46)

Čína - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Čína

Kim Ir Sen a tibetske kupele

20

17:55

okt

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Co tieto dve veci maju spolocne? Ze sme s Lacom pred tyzdnom spolocne pili vodu zo studne, z ktorej ako dieta pil vodu aj Kim Ir Sen a dnes sme sa zasa na nahaca s…

Pocko ako vystrihnute z katalogu

19

13:52

okt

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes sme sa zobudili do nadherneho rana s tym, ze som hladali hasiaci pristroj (myslel som, ze hori). Potom sme zistili, ze Lhasania vymetaju zlych duchov (palenie…

dalsi super den v Lhase

19

13:47

okt

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Cafte cafte vsetci, dnes sme mali nadherny den, slnko tu pecie akoby mu za to platili, videli sme nadhernu Potalu a miliony sosiek, po obede sme sa flakali po Lhase, je…

Potala a este cosi viac

19

12:46

okt

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravime z Lhasy. Vyskova pomaly prechadza, batozina dnes vsetkym v poriadku dosla, nas chlapik nam ju priviezol z letiska vzdialeneho 95 km.. a prechodili sme si Potalu…

Budeme asi uplne zbudhimovani

18

14:39

okt

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Cafte vsetci, super ze nam pisete super ze si vas vieme precitat, zvladli sme Peking s odretymi usami, troska nam meska batozina a vychutnali sme si Zakazane mesto aj…

Lhasa

18

13:23

okt

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Sme v Tibete. Po paradnom plnom dni v Pekingu, kde nas Cina vitali palbou z kanonov na Namesti nebeskeho pokoja, sme dnes uz skoro rano preleteli krasnym letom cez celu…

Vytiahne všetko

16

10:28

okt

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravim este raz z Pekingu. Dnes rano odletela cast nasej korejskej skupinky domov. Vcera vecer sme este rozoberali vsetku tu sialenost co sa na nas tyzden valila a…

Severna Korea!

15

07:18

okt

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Len kratko, lebo sa este stale spamatavme z toho co sme videli. Hlasim, ze sme vsetci v poriadku pristali v Pekingu a videli NEUVERITELNE veci. Nikdy som nic podobne…

Severna Korea 4

07

19:28

okt

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mozem potvrdit. Mame viza! Zajtra o 11:30 vasho casu vyrazame na nasu cestu do Severnej Korey. V pondelok sa zucastnime oslav okruhleho 60. vyrocia zalozenia…

Severna Korea 3

07

13:11

okt

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravim z Pekingu. Dnes rano nam priletela nasa skupinka. Je nas 7, poprechadzali sme sa po Namesti nebeskeho pokoja, kde sme si rozpravali o zverstvach Maa, ktory ma na…

Letisko

04

11:38

okt

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Cina sa vracia do svojich domovoch. Mam pocit ze ti co oslavovali na namesti nebeskeho pokoja sa presunuli sem. Hlava na hlave. Pre istotu som utiekol do baru a…

Odlet

04

05:39

okt

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Skupina za chvilu nastupuje do svojho lietadla a ja cakam na pekingskom letisku. Vsetci do jedneho odleteli s pocitom ze spoznali dokonale Cinu. Nie je to len pocit ale…