61 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Etiópia (5)

Etiópia - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Etiópia

Etiopia dokonalá krajina pre Vašu exotickú dovolenku

15

05:25

nov

2014

Etiópia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Neuveritelne uspesna cesta Etiopiou je opat za nami. Unikatny okruh - spojenie severu aj juhu krajiny sme presli tento rok s malou skupinkou uz druhy krat a vydlazdili…

Kmeň Afarov, vládcovia Danakilu a pekla na zemi

11

09:45

jún

2014

Džibutsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta Eritrea Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta Etiópia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Afari, alebo Danakilci sú kúšitskí-nomádi žijúci vo východoafrických krajinách Džibuti, Somálsku,…

POĎAKOVANIE: BUBO Etiópia cesta do praveku

15

20:58

máj

2014

Etiópia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vďaka BUBO Travel Agency sme spoznali jednu z najúchvatnejších krajín sveta - Etiópiu. Je to úžasná krajina rozdelen…

Suri (Surma), Nyangatom, Mursi

05

06:50

máj

2014

Etiópia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Predstavte si tu najzelensiu Afriku. Tri landrovery sa predieraju hustym porastom po neexistujucej ceste. Pred autami nam odskakuju male dik diky a zopar kudu. Miestami…

Etiopia, Welcome Faranji a 10 kg manga za 2 eurá

26

20:02

apr

2014

Etiópia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zazili sme tu neskutocne veci a pri tom to najzaujimavejsie - kmene dolneho Oma - nas este len caka! Z historicky neuveritelne bohateho regionu severnej Etiopie sme sa…

Fantasticka Etiopia na terase v Bahir Dar

19

22:42

apr

2014

Etiópia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Melkam Fasika! Takto nam zelaju mnisi ktorych stretame v chramoch prijemnu Velku noc. Sedim na terase nasej krasnej lodge v meste Bahir Dar v severnej Etiopii a v pozadi…

REFERENCIA BUBO rieka Omo

25

15:39

dec

2012

Etiópia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Na jesen v roku 2012 som sa zucastnil zajazdu do Afriky,ktorý končil v oblasti juznej Etiopie zvanej Omo.Vzdy som tuzil zajst do tejto oblasti a hlavne po…

Kmene povodia rieky Omo - REFERENCIA

05

19:42

dec

2012

Etiópia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Životná úroveň, zlato , práca, zdravie, bohatstvo nie je šťastie. Šťastie je veget a pohoda a život v kmeni, kde Vám nikto nič…

17. november na brehoch rieky Omo

18

17:07

nov

2012

Etiópia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Konecna mam trosku casu. Juzna Etiopia je krajsia nez som ocakaval. Kazdy tu hovori o kmenoch, no to najkrajsie je priroda. Nadherna zelena, zvlnena, vonava, cista…

Juzna Etiopia

15

19:33

nov

2012

Etiópia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Juzna Etiopia je nadherna. Kazdy rozprava o kmenoch no ja vidim nadhernu Afriku, zelenu, vonavu, cistu, banany, hory, rieky, vyhlady do nekonecna. Dobytok, kozicky,…

Navratil ma stve :D

03

17:55

feb

2012

Etiópia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Len tolko som chcela zeeeee ..... Navratil ma stve ze furt kdesi je ..a ja som zasa doma a mrznem :D :D :D .....ale nie.......naozaj ...Mato - neskutocny prispevok z…

Adya Fórum
Je lepsie zomriet nez zit bez zabitia - staré afarské príslovie, Afarovia vládcovia Danakilu

03

10:29

feb

2012

Etiópia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Prislovie hrdeho kmena v Etiopii v jednom z najnehostinejsich oblasti na svete, kde priemerna teplota pocas celeho roka je takmer 45 stupnov. A zaroven najnizsie…