97 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Tanzánia (5)

Tanzánia - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Tanzánia

V Tanzánii je najlepšie

26

18:11

feb

2013

Tanzánia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Sedíme si na terase a popíjame tmavý rum. Teplota príjemná, priam lákavá na kúpanie. Voda 27 stupňová...čo…

Do Kene a do Tanzánie

20

17:29

nov

2012

Tanzánia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Je teplo, slnko svieti, more ma úžasných 28 stupňov, na bare robia miešané drinky a my sa cítime ako v rajskej záhrade. Tak…

Safari a oddych vo východnej Afrike

10

17:21

nov

2012

Tanzánia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Na rozdiel od hlavných hrdinov tohto detského seriálu, Katky, Pipištu a podobne, my sa nepohybujeme v Bojniciach a v ZOO Dvůr Králov…

Referencia - Veľká noc Keňa Zanzibar

15

17:45

apr

2012

Tanzánia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta Zanzibar Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Po návrate z veľkonočnej Afriky sa chcem podeliť o celkový dojem z cesty. Očakávania boli veľké, lebo s Bubom sme necestovali prvýkr…

Iveta Fórum
Na okraji krátera Ngorongoro

07

16:51

mar

2012

Tanzánia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Sedím si na terase na okraji krátera Ngorongoro a je mi úžasne. Minimálne takisto ako ostatným siedmym nadšencom. Práve…

Sme na Kilimanjare - 5895

13

09:31

feb

2012

Tanzánia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Kilimanjaro - 5895 metrov, najvyššia hora Afriky. Zvládli sme to a BUBO má 100 percentnú úspešnosť výstupu!!!!…

Ďalší vydarený výstup na Kilimandžáro

11

09:47

feb

2012

Tanzánia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Práve sme dostali správu že dnes sa podarilo zdolať najvyšší vrchol Afriky nasej mini BUBO výprave na cele s Martinom Navr…

CK BUBO Fórum
Referencia - Skvelé, aj napriek tomu že organizované

20

15:44

dec

2011

Tanzánia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak asi ako všetci "šturmujem" pred Vianocami a preto sa mi nezadarilo napísať o svojich dojmoch z Afriky skôr. Takže neskoro, ale predsa.…

Júlia Fórum
Spravy z Vychodnej Afriky

08

16:39

dec

2011

Tanzánia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mame tu velmi bohaty program. Skupiny sa nam tu striedaju jedna radost, co nas tesi, lebo vidime, ze o Afriku je skutocny zaujem. Dakujem vsetkym, co nam sem napisali, a…

Referencia - Zážitky, zážitky, zážitky.....

30

17:47

nov

2011

Tanzánia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahoj Bubo, Chceli by sme poďakovať za výborné zorganizovanú dovču v Afrike (Keňa, Tanzánia, Zanzibar 14.11.- 27.11.). Bolo to skutočne…

Referencia - Zázrak na Slovensku

30

13:17

nov

2011

Tanzánia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Chcete mať úžasnú a krásnu dovolenku? Chcete zažiť perfektnú organizáciu dovolenky, luxusné hotely, ubytovania a 300% zá…

Zaslúžený oddych na záver

24

16:40

nov

2011

Tanzánia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Som rád, že Vám Afrika učarila. Zájazdy sem sa nám rozbehli a ak čítate a počúvate, páči sa tu. Naozaj, kto sa raz nad…