491 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: USA (27)

USA - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - USA

Hawaii à la BUBO

17

07:32

apr

2014

Havajské ostrovy Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hawaii. Po celej tej úchvatnej ceste Mikronéziou som bral Hawaii ako povinnú zastávku odkiaľ odlietame domov. Palau, Guam, Federálny …

Vegas/NY...na spanek nezbyva cas

02

06:42

apr

2014

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tentokrat jsme ve meste hrichu a meste ktere nikdy nespi jen v opravdu male skupince, za to o to akcnejsi...po priletu do vegas se spanek zavrhuje a zacina pruzkum…

Poďakovanie los Angeles, Las Vegas

08

16:59

nov

2013

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zúčastnili sme sa bonusového zájazdu Los Angeles a Las Vegas v termíne 31.10 - 06.11.2013. Chceme sa poďakovať za veľmi pekný zájazd, za "našu, vašu" úžasnú Sašku a jej…

Mestá a príroda sa striedali

11

16:27

okt

2013

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

10.07.2013 0:00 Hlavy plné nevšedných zážitkov Na zájazde s Bubom sme sa zúčastnili prvý krát. Referencie sme mali od našej dcéry a priateľov a musíme povedať, že…

Pocity z Las Vegas

19

17:00

aug

2013

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Viva Las Vegas si vypočujeme od Elvisa pred Belagiom, zahráme si vysokú hru v Mirage, nechutné zbohatneme, ostaneme tu aspoň rok a vypasení s…

ťažko mi je spomenúť len jednu vec

08

14:57

júl

2013

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Milí bubáci ! Nedávno sme sa vrátili zo zájazdu USA - západ a sme nadšené ! Keď rozmýšľam, čo vlastne bolo také super, ťažko mi je spomenúť len jednu vec. Asi základom…

poďakovanie USA západ 28.03. 2013

13

22:25

máj

2013

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Prešlo už niekoľko dní od príchodu domov z úžasnej cesty USA západ. Neprešiel deň, aby som nespomínala na zážitky spojené s cestou po USA. Spoznali sme super milých…

Veľmi dobrý výber

04

21:52

apr

2013

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pred výberom zájazdu bola favoritom jednoznačne Afrika.Z určitých dôvodov to nebolo pre nás teraz vhodné,tak sme sa rozhodovali pre inú destináciu.Po preštudovaní…

Skvele namixovaný zájazd USA západ

01

22:58

apr

2013

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte Bubáci, chcem sa zmieniť o našom posledne absolvovanom zájazde, z ktorého sme sa vrátili pred Veľkou nocou. Po prvé - veľmi sa nám páčil malý počet skupiny, t…

neni kanon jako kanon

28

19:02

mar

2013

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak prvni USA Zapad sezony 2013 mame za sebou...a jake to bylo? Nase Bubo skupina co se tentokrat sesla, byla, rekl bych, az nadprirozene uderna. Vse co jsme videli a…

Havajské príslovie

16

21:52

mar

2013

Havajské ostrovy Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Toto havajské príslovie popisuje noc ako čas inšpirácie od bohov, kedy nám smrteľníkom odhaľujú svoje tajomstvá…

Podakovanie

16

20:24

nov

2012

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Aj ja som sa zucastnila zájazdu bonusoveho Los Angeles a Las Vegas v termíne 1.11 do 7.11.2012,bola som velmi spokojná,hlavne s nasou sprievodkynou Saskou,aj ked vsetko…