491 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: USA (41)

USA - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - USA

Miss Gay San Francisco

08

06:53

okt

2006

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Stasne sme dnes prisli z Los Angeles do San Francisca, snad najkrajsieho velkomesta na zapadnom pobrezi. To, ze sa tu tento vikend kona prehliadka U.S. Navy sme vedeli a…

Filmy a domov

08

22:51

apr

2006

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vsetkych Vas pozdravujem z L.A. presnejsie z Hollywoodu.Prave sme si prezreli Universal Studia, ideme na Santa Moniku a potom na letisko a dlhu cestu domov.Cesta sa nam…

Po 25 dňoch

08

17:19

apr

2006

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes koncime s nasou cestou okolo sveta v Universal studios v Hollywoode, prehliadkou Bevery Hills, St. Monica a samozrejme NAKUPOVANM DARCEKOV PRE NASICH NAJBLIZSICH A…

Majcinka Hronska, Mexiko

23

10:51

okt

2005

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Posielam srdecny pozdrav, dufam, ze je vsetko v poriadku, myslime na Teba a uz sa tesim na "kopec" uzasnych zazitkov, Zofia

Zofia Fórum
San Francisco...

09

03:34

okt

2005

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

nas dnes opat uchvatilo. Je to neuveritelne kozmopolitne mesto s dusou. Vedla seba si tu krasne nazivaju Taliani s Cinanmi, Spanieli, Rusi, Japonci, kazdy tu ma svoje…

Mirka Fórum
Cítime tragédiu

11

03:38

sep

2005

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nasa velkocesta po USA je stastne zakoncena. Len o kusok sme unikli hurikanu Katarina a kedze NEW ORLEANS vyhralo nase hlasovania o najkrajsom meste v USA, o to viac…

San Diego zdravi cestovatelov!!!:)

24

07:16

aug

2005

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

No co hrdlicky moje,ako sa mi mavate...kam ste sa mi zase dopracovali,v tom sirom svete???Poprosim napisat nejaky ten odkaz,lebo kedze mne sem asi tazko zavolate,tak ja…

Neskutočné farby

16

22:34

aug

2005

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Na zaver cesty po nadhernych prirodnych parkoch na zapade USA sme navstivili Yellowstone. Neskutocne farby, vesmirne kratery, gejziry, vriaca riecka a prirodne kupele. A…

Na oboch stranách rímsy

11

22:42

júl

2005

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zapad USA ma jedny z najkrajsich prirodnych parkov. Yosemity su uzasne! Nie nadarmo patri tento narodny park pod ochranu UNESCO. Nadherne cesty na niekolko dnove vylety…

Služobná cesta a poznávanie

23

03:19

jún

2005

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Objavil Ameriku Kolumbus? Na nasich zajazdoch v Mexiku a strednej Amerike sa dozviete viac aj o inych teoriach, tento region pozna BUBO prostrednictvom nas,…

Cesta okolo sveta  a viza do USA a Kolumbia v nasom programe

30

12:33

jan

2004

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pripravy na Cestu okolo sveta vrcholia. Predvcerom polovici (!!!)nasej skupiny ambasada USA odmietla udelit viza. Dnes zmenili nazor a vsetci do jedneho dostali 10 rocne…