794 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Mexiko (22)

Mexiko - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Mexiko

Mexické vlny v Mexiku

14

07:49

nov

2013

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Táto úžasná krajina nás opäť raz nesklamala! Tesne pred odchodom do Acapulca nás v Mexiko City čakala čerešnička na torte,…

Adios Mexiko

30

10:18

okt

2013

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Špičkový zájazd plný zážitkov. Precestovali sme tisíce kilometrov cez Mexiko, videli veľa zaujímavých miest,…

Špičkový zájazd

28

23:29

okt

2013

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Bol to skutočne VEĽKÝ okruh Mexikom! Videli, ochutnali a zažili sme toho toľko, že sa to sem ani nedá opísať. Naplno využitý čas a vďaka …

Mexiko dovolenka s BUBO

29

15:07

sep

2013

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Toto leto som bola s rodičmi s BUBO v Mexiku, bola som nadšená z ich kultúry, tradícii, spoznala som veľa krásnych miest, o ktor…

Privátne Mexiko s BUBO

09

14:01

máj

2013

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Naša dvojskupinka z Mexika úspešne dorazila do Cancunu na konci veľkého okruhu. Včera sme sa slnili na miestnych plážach a dnes ideme…

Referencia na BUBO - Mexiko

03

20:26

máj

2013

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Boli sme, prešli sme, a už aj strávili - áno Mexiko - veľký okruh s Adrianom. Krásne mayské a aztécke stavby, prekr…

Mexiko plné zážitkov s BUBO

18

13:22

apr

2013

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

V marci 2013 sme absolvovali svoju prvú dovolenku s BUBO, konkrétne Veľký okruh Mexikom. Rady by sme touto cestou poďakovali najmä našim…

Slnečné počasie v Mexiku

08

22:31

apr

2013

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahoj všetkým domov. Počuli sme, že doma to meluzína ešte stále nevzdáva. Asi tak, ako my! Užívame si na konci ná…

Špičková cesta s BUBO

07

22:43

apr

2013

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

V druhej polovici marca 2013 sme absolvovali prefektne pripravený veľký okruh Mexikom. Spojenie histórie a aktuálnych realít bolo…

Acapulco na Veľkú noc

31

20:41

mar

2013

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Romantika, to je Acapulco.. Keď čítam svetové časopisy a čo tam píšu o tomto meste, tak sa až pousmejem. Ale je to hôrky úsmev.…

Tecate, Mexico

11

22:05

nov

2012

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Spominate este na cierne salvadorske plaze, majestatne pyramidalne chramy v Tikale a kukuricne placky? Verim ze este dlho budete. Dakujem za vasu 100% spokojnost a…

Mexiko je moja srdcovka

27

05:56

okt

2012

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahoj našej BUBO pobočke doma na Slovensku a tiež skupinke, čo práve sedí v lietadle cez Atlantik a smeruje domov. Ďakujem Mexiku za vytvorenie…