185 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Slovensko (10)

Slovensko - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Slovensko

pre skupinku z Varanasi a vsetkym z IHL 2004

13

10:15

sep

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte, som rada, ze ste to vo Varanasi zvladli. Celou cestou domov sme vas spominali, ze co asi prave robite, a tak... :-) My sme docestovali v pohode (skupinka…

Lubica@ Fórum
Pozdrav Zuzane do Indonezie

10

09:31

sep

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte vsetci docasni Indonezania - Zuzka, Palo, Jaro, Marie, Tondo, Viliam, Ivana. Pomaly sa spamatavam z cesty domov, podobne ako Vlado a Lucka zapasim s prechladnutim…

Aneta Fórum
pozdrav zuzane

09

07:34

sep

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravim Zuzanuv Indonezii. Všetci sme stastne docestovali. Aklimatizacia je v pohode, akurat sme skoro vsetci chorí, lebo v lietadle z KL do Viedne sa rozhodli že nas…

vlado Fórum
Turkom

03

17:59

sep

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak by som tiez rad pozdravil vsetkych Bubo Turkov, za nadherne chvile ktore som s nimi zazil. Je teraz skoro sest, piatok vecer, ja v kancli :-( ... a spominam ako bolo…

Mato Fórum
Zdravime Indoneziu!!!!

02

19:51

sep

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte hrdlicky!:) Ako ste zistili,zase vam pisem ja,no tentokrat mam tatka a mamku za sebou,takze vam posieleme trosku domova!:)Chybate nam,ale kedze vieme,ze vam je…

durovi do ladakhu

02

16:34

sep

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahoj Duro, citam tvoje prispevky z bubackeho putovania po indii a spominam... na hotel v Lehu, na klastory a na vsetky tie zazitky, ktore sme takto pred rokom zazili aj…

milka Fórum
Zbierky šatstva pre chudobných

02

14:01

sep

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Veľmi ma potešilo, keď som si v Googli zadal vyhľadávať na celom svete zmienky v slovenskom tvare "zbierka šatstva" - a dostal som z 22 zmienok až sem na forum tejto…

pre Robina+Ell, Roberta a Sandru do Indonezie, na Javu prip. na Bali

31

21:27

aug

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Fantaaaaaazia, tesime sa na vase zazitky, fotky, a kedze sme fakt posluchali, aj na tie darceky ;-). Ked uz konecne odrodim a vychovam vsetkych mackov (uz citim pohyby,…

provance & korzika

31

11:30

aug

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

ahoj moji provensalci vonavi, strasne sa na vas tesim, dazdom sa nenechajte odradit, ved dnesne stretko bude uuuuplne suchucke - vlastne... ako vas poznam, teraz som sa…

uz v bubo kancli

30

13:55

aug

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

zdravim vsetkych tureckych cestovatelov. bolo nam s vami vazne super a zaroven vam dakujeme spolu s matom za mile ankety. osobne som velmi rada ze sa vam pacilo u…

radu prosim

30

00:17

aug

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte Bubacikovia! Prave sme si aj s mojou mommy doprezerali vasu stranku a chystame sa s vami na dovolenku. Kazdy rok chceme ist, no akosi to nevyda - nie je cas,…

Lili Fórum
Lucii a Ale

27

12:43

aug

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

čaute baby, ako je v Rige? Asi zima, že. Tu vykuklo slniečko, z čoho sa veľmo teším, bo dnes idem na Rómea a Lu na Praž. hrade. Inak už ľudkovia strašia s bundami a…

Koleso Fórum