IHL 2004

IHL 2004

prosim vas, ja musim buduci piatok a sobotu opat na sluzobku, ak to teda pojde, mozme dat ten caj /ci Chang - ak budete niekto zut, lebo ja som pn, tak nemozem/ niekedy v strede tyzdna ??? ten dalsi tyzden tu uz hadam potom budem aj cely..teda ak ma niekam neodvelia..dufam.. fotky su !!!!!!!...a niektore stoja celkom za to : ) Tesim sa aj na tie vase!! Tak ak sa nieco udeje, prosim, dajte mi vediet na mobil - Juriho zaroven touto cestou velmi pekne prosim, aby nam cim skor rozposlal mailove adresy na vsetkych, aby sme si nemuseli pisat takto cez forum. Vdaka, prajem vsetkym uzdravovaci vikend... chybaju mi Himalaje a tak idem aspon domov, do Kremnickych hor, nadychat sa tesim sa na stretnutie

K

Grécko

náročnosť

8 dní

Trvanie

1701
K

Grécko

náročnosť

12 dní

Trvanie

2525

Zaočkovaní môžu cestovať

Dovolenka Ohnivý okruh Islandom
K

Európa  

Škandinávia, Island

náročnosť

10 dní

Trvanie

2793
Čítanie na víkend

Čítanie na víkend

Každý týždeň pre vás vyberáme jeden dlhý cestovateľský blog.

Zobraziť
Afrika – príbehy z domova Prémiové blogy

Prémiové blogy Afrika – príbehy z domova

Všetci pochádzame z Afriky, tvrdia vedci. Najprv sa mi to zdalo nepravdepodobné, veď ja som beloch, čo sa ledva opáli a nechápal som, čo mám…

Atmosféra Ramadánu naživo Blog

Blog Atmosféra Ramadánu naživo

Začal sa Ramadán, pôstny mesiac moslimov. Takto to vyzeralo v deň vzniku týchto fotografíí, na prvý deň Ramadánu. Cez zážitky sa vám pokúsim tú…

Perito Moreno – najkrajší ľadovec sveta Prémiové blogy

Prémiové blogy Perito Moreno – najkrajší ľadovec sveta

Keď som po prvý raz videl Perito Moreno, bol som nadšený. Tento ľadovec je mojim prírodným divom sveta, je skutočne prekrásny a krajší než na…

Cestuj vďaka čítaniu

Čítajte, rozširujte si obzor a zbierajte pri tom zľavové kódy na cesty s BUBO.