IHL 2004

IHL 2004

prosim vas, ja musim buduci piatok a sobotu opat na sluzobku, ak to teda pojde, mozme dat ten caj /ci Chang - ak budete niekto zut, lebo ja som pn, tak nemozem/ niekedy v strede tyzdna ??? ten dalsi tyzden tu uz hadam potom budem aj cely..teda ak ma niekam neodvelia..dufam.. fotky su !!!!!!!...a niektore stoja celkom za to : ) Tesim sa aj na tie vase!! Tak ak sa nieco udeje, prosim, dajte mi vediet na mobil - Juriho zaroven touto cestou velmi pekne prosim, aby nam cim skor rozposlal mailove adresy na vsetkych, aby sme si nemuseli pisat takto cez forum. Vdaka, prajem vsetkym uzdravovaci vikend... chybaju mi Himalaje a tak idem aspon domov, do Kremnickych hor, nadychat sa tesim sa na stretnutie

K

Amerika  

Spojené štáty americké (USA)

náročnosť

7 dní

Trvanie

3355

Horúci január

Dovolenka Srí Lanka - rajská záhrada
K

Ázia  

Srí Lanka

náročnosť

11 dní

Trvanie

2310

Teplo v zime

Dovolenka Thajsko, Malajzia, Singapur
K

Ázia  

Thajsko, Singapur, Malajzia

náročnosť

16 dní

Trvanie

2995
Ako schudnúť? Prémiový blog

Prémiový blog Ako schudnúť?

Ako si udržiavajú váhu vo svete? A čo funguje mne? Nechcem vám predať žiadne lieky, mastičky, iba sa podeliť o svoje viacročné skúsenosti. Moja…

Ľuboš Fellner 14 min. čítania
Azylový dom v Bratislave pre ukrajinských utečencov Prémiový blog

Prémiový blog Azylový dom v Bratislave pre ukrajinských utečencov

„Táto vojna bude tri roka,“ hovorí mi moja ukrajinská upratovačka Oľga. Chodí k nám domov a už vie lámane po slovensky. Upratuje dobre, vždy ju v…

So Štefánikom okolo sveta Prémiový blog

Prémiový blog So Štefánikom okolo sveta

Štefánik sa bežne vníma najmä ako generál - zakladateľ česko-slovenského štátu. Je nám potešením prezentovať vám ho ako CESTOVATEĽA a pozývame…

Ľuboš Fellner 38 min. čítania