185 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Slovensko (9)

Slovensko - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Slovensko

Najšťastnejší deň

20

16:17

mar

2015

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Presne pred rokom sme v BUBO oslavovali festival Holi v Indii. Pred troma Nowruz, perzský nový rok. Prebieha to podobne, spáli sa miestna „Moréna“ minulý rok a zima sa…

pozdrav do patagonie

22

15:33

nov

2006

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

pozdravujem partiu Mahu, If & spol. a tesim sa na stretnutie v piatok v Buenos Aires ;-)

Juraj Fórum
pre silviu zo skandinavie4

27

09:07

aug

2006

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

ahoj silvi.vsetko naj k meninam,a este vela peknych zazitkov na ceste.maj sa,uz sa tesim na foto a rozpravanie.-)

katka Fórum
pozdrav pre silviku zo skandinavie4

22

19:05

aug

2006

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

ahoj silvi.myslime tu na teba,ja aj cela rodinka greithanerovcov.majte sa.-)

katka Fórum
Škandinávia - rada prosím

30

14:27

júl

2006

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

ahojte vsetci, ktori ste absolövovali cestu Skandinaviou, mna to zakratko este len caka, dufam v pekne pocasie, ale ti co ste tam boli mate nejaku specialnu radu -…

silvik Fórum
BUBO zľava do Argentíny

20

11:59

dec

2005

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

cafte.. nejde niekto do argentiny na jar a chce si uplatnit bubacku zlavu..?) ked jo tak sa ozvite

katarina Fórum
zajazd KANADA uz doma

17

14:27

sep

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Achch uz sme opat doma. Grizliho sme nakoniec naozaj videli. Potom sme sa rozlucili v Thajsko-Malajskej restauracii na Robson str., to aby sme nabrali dalsie inspiracie,…

IHL 2004

17

13:00

sep

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

prosim vas, ja musim buduci piatok a sobotu opat na sluzobku, ak to teda pojde, mozme dat ten caj /ci Chang - ak budete niekto zut, lebo ja som pn, tak nemozem/ niekedy…

jana II. Fórum
IHL 2004 drinking party

16

16:24

sep

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Caj, kava, Kasmiri Khawa, Caj s jacim maslom, Chang (kto by sa podujal pozuvat nieco?? :-) ). Minimalne by sme mali kupit par pomarancov a zobrat Durimu, ked uz obetoval…

dDusan Fórum
IHL 2004

16

13:19

sep

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

všetkých vás zdravím a všetkým vám ďakujem - za starostlivosť (ľubica, janka), za pokoj (juraj a noro) , za pochopenie (dušan, simona, tomáš), za ostrovtip (andrea a…

mario Fórum
tym, ktori maju radi LASSI

16

12:59

sep

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

od neuspesneho pokusu o prebudenie z Indickeho sna som uz v ramci sluzobky stihla obehnut pol Slovenska, takze forum dobieham az teraz - som rada, ze sme uz komplet…

jana II. Fórum
Pozdrav Indianom

13

14:50

sep

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte vsetci navratilci z Indie, som rada, ze skupinka z Varanasi prezila v stasti a zdravi. Zacina mi chybat ten uzasny indicky klud a pokoj - vali sa to tu na mna zo…

Jana Fórum