THAI-MALAJ-SINGAPUR 26.12-09.01 2017

THAI-MALAJ-SINGAPUR 26.12-09.01 2017

AHOJ BUBACI. VELMI RADI A SPOTESENIM BY SME SA CHCELI PRIDAT KU RECENZIAM K NASEJ DOVOLENKE .. BUBACI ZASLUZITE IBA SAMU CHVALU,Z KAZDEHO DNA KTORY SME S VAMI PREZILI KONKRETNE ROBO-MARTIN.. TITO CHLAPCI SU ZRODENI PRE PRACU KTORU ROBIA.UZASNI OBETAVI ABSOLUTNE FLEXIBILNI A OCHOTNI.. AK SME MALI CHUT NA PECENE RAJE CI ZABIE STEHIENKA NEBOL PROBLEM PRE NICH DO PAR MINUT TO ZARIADIT.CHCETE MAT SILVESTRA NA STRECHE HOTELA???OK BUDETE HO MAT!! PRE NAS BOLA STAROST SA OBLIECT DAT SI NA HLAVY VIANOCNE CIAPKY A VYSTUPIT HORE PO SCHODOCH KDE BOLO VSETKO PRIPRAVENE..NA VYLETE 4ROCH OSTROVOV SME PRICHADZALI AKO PRVY CO BOLO SUPER NA VYCHUTNANIE EXOTIKY TICHA A BIELYCH PLAZI..BOLO NAS VYSE 50LUDI A DALI SI NAMAHU S KAZDOU POZIADAVKOU AKO SI KTO VYMYSLEL MUSELO TO BYT VELMI PRE NICH NAROCNE A PRETO KLOBUK DOLE...S TAKOUTO OCHOTOU A FLEXIBILITOU SME SA NESTRETLI ANI S ZAHRANICNYMI RENOVOVANYMI SVETOVYMI CEST. KANCELARIAMI S KTORYMI MAME OSOBNE SKUSENOSTI TAKZE MOZEME A MAME CO POROVNAVAT..BUBACI KONKRETNE ROBO A MARTIN PATRI VAM VELIKE DAKUJEME A ZELAME VAM LEN TO NAJBOMBASTICKEJSIE A VELA VELA SPOKOJNICH KLIENTOV ...... BENESOVCI

K

Gruzínsko


náročnosť

8 dní

Trvanie

1496 1995€
B

Ázia   Amerika   Európa  

Taliansko, Peru, Mexiko, Jordánsko, India, Čína, Brazília


náročnosť

18 dní

Trvanie

22224
K

Ázia  

Thajsko, Singapur, Malajzia


náročnosť

15 dní

Trvanie

2134 3185€
Najmladšie štáty sveta Prémiový blog

Prémiový blog Najmladšie štáty sveta

Západná civilizácia a mnohí turisti zo všetkých kútov sveta sa naháňajú za tým naj. Ja nie som výnimkou. No čím som starší, tým sa viac zaujímam aj…

Ľuboš Fellner 16 min. čítania
Najhorší rok v mojom biznise Prémiový blog

Prémiový blog Najhorší rok v mojom biznise

Ak sa práve nemáte dobre, ak vám niečo nevyšlo, ak vás škrie inflácia, nárast cien energií, vyššie úrokové sadzby, máte depresie... tak verte, že…

Ľuboš Fellner 29 min. čítania
Rieky sveta. Ktoré sú najunikátnejšie? Prémiový blog

Prémiový blog Rieky sveta. Ktoré sú najunikátnejšie?

Pohľad na rieku je čímsi rudimentárnym. My ľudia máme radi výhľad na more, ale akosi podvedome chápeme, že rieka je život. Rieka, to je pitná voda.…

Ľuboš Fellner 19 min. čítania