85 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Fínsko (7)

Fínsko - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Fínsko

Zlodeji nápadov

31

11:10

júl

2003

Fínsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Chcem sa predovšetkým ospravedlniť všetkým klientom cestovnej kancelárie z Trnavy, ktorí získali dojem, že som ich…

Oulanka, národný park

31

11:01

júl

2003

Fínsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Aj tu majú internet... Neuveriteľné. Takto teplo som tu ešte nikdy nemal. náš teplomer na autobuse ukazuje cez 30 stupňov a nevieme,…

Z Helsínk do Kuopio

30

10:08

júl

2003

Fínsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

A už zdravíme z fínskeho vnútrozemia. Tropické leto sadlo na celé Fínsko a my nevieme nájsť dosť veľký tieň, kde…

Internetová kaviareň vo Fínsku

29

12:25

júl

2003

Fínsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

cafte naši rodkovia,vy už viete ktorí....čo nemáte počítače,už sme vám poslali tri maili a vy nič,inak je tu v pohode veď si pozrite…

Zlodeji z Trnavy

29

11:59

júl

2003

Fínsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ten článok o zlodejoch som písal ja. Nebojíme sa konkurencie, tá nás skutočne núti sa zlepšovať. Myslíme tý…

Top počasie v Helsinkách

29

11:53

júl

2003

Fínsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Na celý tento týždeň predpovedali vo fínsku otrasné počasie. dnes malo v helsinkách liať a byť pod 20 stupňov... svieti slniečko a je…

Túra na polárnom kruhu

14

13:35

júl

2003

Fínsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravíme po dvojdňovej túre v severnom Fínsku! Severné Fínsko bolo super, všetci čo išli na túru to zvlá…

Na bicykli vo Fínsku

12

10:44

júl

2003

Fínsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Sme na ceste za Dedom Mrázom. vyliezlo nám slniečko,počúvame laponskú hudbu a beatles a tak. včera som si zaslapal 80 km na bicykli po f…

Dvojdňová túra vo Fínsku

11

17:47

júl

2003

Fínsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte, tak sa teda konečne ozývame zo Škandinávie, prvému autobusu sme v pätách. Sme pri polárnom kruhu a zajtra sa chyst…

Kuusamo, Ruka - centrum fínskych športov

09

17:42

júl

2003

Fínsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

A práve sme dorazili k polárnemu kruhu, do centra severovýchodného Fínska. Sme v Kuusamo, kde v celom veľkom regióne s rozlohou…

Dážď vo Fínsku

09

11:40

júl

2003

Fínsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravíme zo stredného Fínska. Nejako nám zapršalo, zažívame práve fínsky upršaný deň, ale v&scaron…

Kde sa žije najlepšie v Škandinávii

08

13:30

júl

2003

Fínsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Práve som sa v internetovej kaviarni v Helsinkách (1 minúta stojí 7 korún, au) dočítal, že v Nórsku, na Islande a v …