304 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Nepál (15)

Nepál - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Nepál

zbohom Kathmandu

14

09:41

júl

2008

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dali sme sa dokopy. Pojedli kolace, pofotili drevene chramy stare 500 rokov, jedli v stylovych restauraciach, nechali si opravit znicene topanky na ulici, kupili…

Tibet sme pokorili

11

19:12

júl

2008

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Shigatse disco nesklamalo. V nepocetnej particke sme nakoniec obetovali par yuanov za taxik a zaparkovali to pred diskotekou v nadmorskej vyske takmer 4000 mnm. Uvod bol…

re

11

18:55

júl

2008

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Borka> uz do Nepalu, dik za pozdravy, Ivanov pozdravujem, hlavne mladsieho, prave sme sa vratili z vecere... stale mu ukazujem nejake mlade baby co tu su okolo a on…

Rafting je nuda, treba skusit canyoning! :)

04

05:13

júl

2008

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Uzasny bol rafting! Rieka Trisuli pozbierala vsetku vodu z okolia a pripravila nam naozaj adrenalinove useky. Ved, len tak, aby sa nepovedalo, som sebou prastil do tej…

Nepal-India ...ale zatial skor Nepal :)

30

17:11

jún

2008

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte vsetci doma, co sa na vas valia dazdive smrste monzunoveho Slovenska :) Verte, ze v Nepale je to lepsie... ...poprsalo len trosku, prave tak, aby zo vzduchu…

po safari

05

17:04

máj

2008

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mily moj Boratko so slonom som sa nekupala,bo mi hned rano jeden dvojmesacny stupil na nohu a stacilo mi. Ale na safari v dzungli sa nam podarilo nasrdit nosorozca o…

namaste 2

04

18:04

máj

2008

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak ja vam poviem, co som zazila za par hodin v Chitwane! Gekony na plafone "velike jak prase",susedia v nasom dvojdomceku mali hada v sprche a na zaver elefant v…

Namaste!

04

16:33

máj

2008

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Joooj, to uz bolo davno, co sme sa tulali dlazdenymi ulicami nocneho Bhaktapuru. Ano, zostali sme az do zotmenia ...a nasledneho vypadku prudu. Stredoveku atmo mesta…

pozdrav pre kotes

30

18:57

apr

2008

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

cauko kotes, zatial vsetko v poriadku, je tu prijemnejsie ako sme mysleli. Teplota primerana a nalada nad ocakavanie. pozdrav decka, dufam, ze si v poriadku

pozdravcek

30

17:32

apr

2008

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mili moji, posielam vam vrucne pozdravy z z Nepalu. Pricestovali sme v ramci pomerov vyborne, po 30 hodinkach sme si vydychli a po par hodinkach spanku sme zacali…

Bhutan

04

05:39

nov

2007

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Bhutan sa zacina na stitoch Velkeho himalajskeho masivu a konci sa tam, kde sa zastavi kamen, kotulajuci sa z tych stitov smerom na juh...Malicka krajina s nesmierne…

Patricia Fórum
Holy Cow :-o

24

17:33

okt

2007

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dilema dna: co sme mali vcera na veceru? Chutne to bolo, to uznal kazdy, ze take bufetove stoly boli dobrou volbou, lenze tabulka pod misou s masom hlasala bravcove,…