304 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Nepál (16)

Nepál - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Nepál

z Pokhary (India-Nepal)

23

18:56

okt

2007

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Namaste! Andrea (NR), pozdrav odovzdam, ale aspon vidis, ze sme tak zaneprazdneni, ze ani spravu nemam cas kedy podat :) Dostali sme sa do Pokhary, mame za sebou…

rozlucka s Kathmandu (India-Nepal)

22

15:56

okt

2007

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Uplynule dni su poznacene slavnostnou atmosferou - vrcholi 12dnovy festival Dasain, hinduisti sa stretavaju s rodinou, na celo si davaju tiku ( http://www.bubo.sk…

Kailash: "pred" a "po"

20

14:40

okt

2007

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Cafte vsetci.Dakujem za vas zaujem o moju cestu, potesil.Kolko znakov toto okienko unesie?Dala by sa totiz o tom napisat cela kniha... Nevedela som presne, co ma tam…

Patricia Fórum
kde globalizacia nezasiahla

19

18:00

okt

2007

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Z Lhasy po cestach necestach, so zastavkou v dome rolnika nedaleko Gyantse, kde globalizacia ani cina zas az tak velmi nezasiahla...ku klastorom s umenim tibetskeho…

patricia>

17

18:32

okt

2007

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

ok, sme dohodnuti, najdem ta na hoteli, vyrazime na kolace!

georgovi z bubo

17

08:36

okt

2007

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

georgi, uz ti prisla ta skupina? rada sa pridam, ak ide o cokoladove croissanty...

patricia Fórum
georgovi z bubo

17

08:33

okt

2007

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

georgi, uz ti prisla ta skupina? rada sa pridam, ak ide o cokoladove croissanty...

patricia Fórum
Kathmandu daily news

15

09:33

okt

2007

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Musim hrat solitaire, kym sa mi nacita stranka (minesweeper ma uz nebavi), dnes ta konektivita internetu je nejaka slimacia. Vcera cast skupiny trekerov z Dolneho…

nadherny slnecny den

12

17:13

okt

2007

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ludia sa mi tu budia v noci prelaknuti, kde maju trekove palicky, vstavame kvoli letu k Everestu o siestej a su v pohode, ze si mohli pospat, takmer celodenna prehliadka…

BUBO Trekking Dolny Mustang

11

17:34

okt

2007

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Skupinka (uz mi niekto vravel, ze sa mam tomuto vyrazu vyhybat, ale stale nevidim dovod!) nasich trekkerov z Dolneho mustangu sa dnes vratila do Kathmandu. Unaveni, ale…

naspat v Kathmandu

08

16:29

okt

2007

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

...an' i wanna know, have you ever seen the rain? an' i wanna know, have you ever seen... rytmicke busenie na bubny, zvuk naladenej gitary a jemne chraplavy muzsky hlas.…

...z Nepalskej hranice

28

06:57

sep

2007

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mame za sebou neskutocny zjazd z Nyalamu do Zhangmu. Ideme dalej. Zijeme a znovu sa smejeme, tentokrat uz po nepalsky. Tibet bol super, urcite bude aj Nepal! :)