304 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Nepál (20)

Nepál - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Nepál

Vsetci sme v poriadku

13

12:43

okt

2005

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Prave sme sa vratili do Pokhary z trekingu cez najhlbsie udolie sveta. Pocasie vyslo a tak sme videli Annapurnu, Dhaulagiri a dalsie vrholy Himalaji z bezprostrednej…

jomsom trek

03

07:22

okt

2005

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

na treking uz mame vybavene permity a tak ked skupina dorazi do Kathmandu, vyrazime na jeden z najkrajsich, ake na svete su. Za puhych 6 dni prejdeme najhlbsim udolim…

Jomson trek

02

10:24

okt

2005

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Namaste. Hlasim sa z Kathmandu, mesta, ktore mam najradsej na svete. Skupina z Tibetu uz dalej pokracuje s Palom do Indie. Ja cakam na nasu sestclennu BUBO-skupinu…

zakutia mesta

29

16:57

sep

2005

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Rano vyhliadkovy let k Everestu, poobede Bahktapur, byvale kralovske mesto, vecer Durbar a Tamel, no co viac si clovek moze zelat od Kathmandu. Neuveritelne je tu dobre,…

nikto z nas nemal pocit, ze sa trepeme po zlych cestach

28

07:03

sep

2005

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Kupanie pri vychode slnka v Brahmaputre, zapad a vychod slnka pri pozorovani 8 tisicoviek, cesta okolo Shisa Pangma, takmer 4 tisic metrovy zostup za par hodin z 5 tisic…

Len začiatok dňa

24

09:15

sep

2005

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Sprava pre Vsetkych rodinnych prislusnikov a priatelov, pribuznych, co cakaju na info o svojich blizkych, co su na tomto zajazde plnom zazitkov...Vcera sme mali uzasny…

pre moju skupinu

24

09:05

sep

2005

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Caute decka, teraz som v kathmandu a Jozef je este so mnou...proste si to spolu uzivame...Vecer obcas(nie kazdy)robi spolocnost mne, Katke, Janke, Marosovi a par dalsim…

Vsetci mi strasne chybate!

20

17:41

sep

2005

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Caute vsetci doma, Juro a Marek a hlavne moja skupina z india Himalaje Ladakh...Vsetci mi strasne chybate! Dlho som nepisla, lebo sa ako si bud nedalo, lebo nebola…

Matovi

31

07:45

aug

2005

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mato, drz sa v Cine. Ja o dve hodiny odlietam opacnym smerom do Frankfurtu. Drzim palce, nech ti vsetko vyjde!

posledny den v Kathmandu

30

05:00

aug

2005

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

V nasom 4* hoteli to dnes rano poriadne vrelo. Cely hotel sa premenil na obrovsku nabozensku hinduisticku procesiu. Celu hodinu sa pomaly premiestnovala skupina z…

Matovi

29

11:41

aug

2005

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mato, v ktorej kaviarni sedis? Stretnime sa o 20 minut v hoteli, pri bazene.

Smer Europa

29

11:39

aug

2005

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nasa skupina Tibet, Nepal prave vyrazila na cestu domov, zajtra o desiatej rano sa objavi na letisku Schwechat, odkial ju nas prenajaty autobus okolo 11:30 privezie na…