584 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: India (25)

India - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - India

Nadrogovaní colníci

13

08:21

máj

2010

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Neuveritelna india, kolkokrat to uz zaznelo? Ktora krajina ma nadrogovanych colnikov, ktori tupo pozeraju do vasich pasov a este teraz spracovavaju myslienku, ktoru…

CTNI - ...az po Bubo-tabulku!

21

14:08

nov

2009

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

...ze aky bol raft? No predsa Waaau!! Voda od posledneho mesiace co som tu bol este viacej klesla a teda vystupili kamene. Bolo viacej pereji a teda aj usekov, kde to…

Zavidim... :)

21

13:46

nov

2009

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Folu, ani ti nemusim hovorit, ako strasne ti tu Barmu zavidim. Uplne vidim tie pagody tam, rych rybarov, uprasene deticky na treku za Kalaw, Mandalajsky kopec, tisice…

Fuz Fórum
taxikom po Mumbai

12

14:32

nov

2009

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Velky okruh sa uzavrel, skupina stastne odletela domov. Ja sa predieram hustou premavkou v tomto najvacsom meste Indie a uzivam si posledne minuty pohladov na krajinu…

kolkata?

09

16:52

nov

2009

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pozehnana matka tereza? Matka Tereza z Kalkaty. Jej charita pohla svetom, 87 rocna, utla, malinka, ale srdcom obrovska zena, ktora v osemnastich rokoch opustila vlastnu…

OK, Sir?

08

07:40

nov

2009

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Moze prehlusit ventilator procesora na pocitaci ventilatory v miestnosti? V Indii je vsetko mozne. Zvlast v kolonialnej Kalkate. Sedim si tu, doniesli mi caj (aj ked…

cakanie na vlak

07

13:19

nov

2009

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

modry gin s prichutou pomaranca, v myslienkach spalovacie ghaty, budhisticke chramy stare takmer tisic rokov, miesta, po ktorych kracal princ Siddharta Gautama, ulicky,…

Indovia v Indii

04

18:48

nov

2009

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak takto indicka skupina tu este nebola. Okrem mna klienti co v Indii uz pracovali, co uz precestovali juh Indie, co tu posobili v minulych zivotoch, ale aj taki, co…

Co prekvapi v Indii?

02

16:48

nov

2009

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zopar noviniek sa najde. Okrem smetneho kosa Vas vsak moze zaskocit aj taka rarita ako dvere, ktore maju z oboch stran napis PULL (cize TAHAT). To by som chcel vidiet,…

Krajcirikovci

29

15:23

okt

2009

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

No pokial sa mne dostalo (24/10/2009), tak naposledy som videl MMSku z Afriky, na ktorej si usmiaty manzelsky par Krajcirikovcov pripijal s lokalnym kukuricnym…

CTNI - Varanasi

28

16:05

okt

2009

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Najlepsie latky su z Benares, to vam povie kazda indicka zena. Najlepsie skoly na sanskrit su tiez tam, spytajte sa Indov. Odkial su najvacsi silaci, ktori trenuju…

accha, accha, yes, yes no problem!

26

17:50

okt

2009

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

hudobnik vedel, co robi, ked na pozidavku, ci by nam k veceri nezahral na harmoniu (http://kksongs.org/harmonium/harmonium.jpg) "Smoke on the Water" sa zaceril, a…