821 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Kuba (14)

Kuba - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Kuba

Dovolenka na Kube jedine s BUBO!

13

23:04

mar

2017

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nasa "cyklisticka uderka" ma za sebou sice len prve dni, no zda sa, ze sme na Kube uz najmenej mesiac. Schadzam dnes na hotelove ranajky a prechadzam okolo dvojice,…

Potraviny, Kuba

11

13:59

mar

2017

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Viete, čo je najlepšie na Kube? Že vás vždy dokáže prekvapiť. Tak dnes mi napríklad dorazila moja mini bubo skupinka o počte 10kusov. Snaž…

Nicotinum tabacum, Kuba

21

09:23

feb

2017

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Jeden z najlepších tabakov na svete rastie na Kube. Nicotinum tabacum sa tu pestoval ešte pred príchodom Krištofa Kolumbusa. Domorod…

Kuba, Havana club

31

09:38

jan

2017

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pred par dnami zacal jeden z nasich najpopularnejsich zajazdov Kuba All inclisive. Prve dva dni sme stravili v kolonialnej Havane, ktora ma neskutocne caro. Pozreli sme…

Hurikán

29

23:42

nov

2016

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dobrý deň, dovoľte, aby som sa vám poďakovala za krásnu dovolenku Kuba absolut total v termíne od 17.10.2016 - 01.11.2016, ktorú sme absolvovali s vašou cestovkou…

Zažil som Fidela

26

14:49

nov

2016

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pristávam v Havane na jednej zo svojich prvých ciest po Ostrove Slobody. Kapitán Air France hlási “Čas v Havane 18.30” Po vyst…

Kuba, internet

24

15:37

nov

2016

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Jedna z prvych veci, ktore hovorim ludom, ked priletia na Ostrov Slobody je, ze jeho pridanou hodnotou je bezpecnost a nedostatok internetu. Idealna dovolenka!! To prve…

Kuba, hudba v krvi

14

14:06

nov

2016

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vsetkym je dobre zname, ze Kubanci maju hudbu v krvi. Aj moja skupina to zazila na vlastnej kozi. Asi nepoznam krajinu na svete, kde by bolo tolko zivych kapiel. Pridete…

Migdalia Hechavarria, Kuba

09

17:54

nov

2016

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Buena Vista Social Club pozna snad kazdy. Pred par rokmi vzniklo v Havane hned niekolko akoby miest, ktore sa hrdo pysia tymto pomenovanim. Je to akoby niekto vymyslel…

Varadero, vietor

08

22:53

nov

2016

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Co robit, ked na Varadere fuka: 1)mozete privriet oci a uzivat si plaz aj tak 2)mozete skusit kite surfing s cokoladkovym instruktorom 3)mozete ist skusit predlzit si…

Katamaran, Kuba

25

12:55

okt

2016

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

"Minuly rok sme boli s Petrom, tak ty budes Petra" privitali ma "moji muzi", ked sme sa prvykrat stretli na Kube. Co k tomu dodat? Na nove meno som si celkom zvykla. Uz…

Socializmus, Fidelizmus na Kube

23

01:07

okt

2016

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

A opat sme pristali na Ostrove Slobody!! Hned po vystupe z lietadla citit ten zvlastny zavan "socializmu" (?), fidelizmu (?).. clovek, len co vystupi, tak aby presiel k…