491 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: USA (35)

USA - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - USA

NYC

20

07:16

júl

2010

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nas vylet do Big Apple je uz pomalicky na konci. Este zajtra zbehneme na neuveritelneeeeeee vypredaje do Century 21, prejdeme sa po Central parku a sup sup domov.…

Cesta cez 42 mostov

14

06:31

júl

2010

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Florida je uzasna- teplucko, ziadny hurikan na obzore, ocean takmer taky teply ako vzduch, super nakupy. Za 3 dni sme sa nielen opalili, nakupili, ale v narodnom parku…

Pocasie sa umudrilo

13

06:26

júl

2010

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hlasime sa z Floridy.Pocasie sa umudrilo, ziadny hurikan sa zatial neocakava, takze si tu takmer 100% vlhkost a 37C pekne vychutnavame. Vo Philly sme si dali stavnate…

Americký cintorín vyzerá lepšie

08

05:40

júl

2010

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

I napriek takmer 100% vlhkosti a rekordnym teplotam tu na vychode USA sme si vychutnali pohlad na Big Apple pekne z vysky, teda presne, z vrtulnika a este pred odchodom…

Čierna voda

06

04:50

júl

2010

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

23 clenna skupinka sa hlasi zo slnecneho New Yorku. Plne dva dni v Big Apple. Uchodeni, ale plni dojmov a zazitkov. Pofotili sme si Sochu slobody pri zapade slnka,…

wild wild west

03

09:03

júl

2010

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

nasu put po zapade USA uzatvarame tym naj, co Cali, teda Kalifornia moze ponuknut- San Diegom. Slnenie na plazi ostrovceka Coronado, kde si okrem nas kedysi vegetila aj…

wild wild west

01

08:04

júl

2010

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Opat sa hlasim z Kalifornie. Po blaznivo, vysvietenom a nikdy nespiacom Vegas sme si vychutnali nadherne kalifornske Yosemite, dych vyrazajuci Zion a Bryce v Utahu,…

wild wild west

25

09:35

jún

2010

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravime vsetkych zo slnecnej Kalifornie. LA nas privitalo nadhernym pocasim stvorenym na prechadzku po Hollywoode. Aj ked sme ziadnu "hviezdu" nestretli pri nocnom…

Cesta okolo sveta nekonci :)

20

23:56

apr

2010

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mal som v plane pisat ze Cesta okolo sveta sa v nedelu skoncila, ale nie je tomu tak. Po mesiaci na cestach, 7. krajinach a 13tich preletoch poznavame dalej. Ja som…

Správy z Australie a Los Angeles Airport...

20

06:23

apr

2010

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ako vsetci viete mame momentalne v terene mnozstvo zajazdov po celom svete. Ja som s miniskupinkou pred 48 hodinami dokoncil letecky okruh Australiou. Bolo vynikajuco …

zemetrasenie

05

20:38

apr

2010

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Prave ma martin informoval o zemetraseni, ktore sa stalo v nedelu vecer na americko-mexickej hranici. My sme boli v nedelu vecer na najlepsich hamburgeroch v NYC …

Veža Stratosphere, Las Vegas

03

13:19

apr

2010

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Veža Stratosphere sa pôvodne v plánocho (veľkých) uchádzala o titul najvyššia stavba sveta. V roku 1994 mala merať 556 metrov.…