794 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Mexiko (19)

Mexiko - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Mexiko

Dušičky v Mexiku

20

00:19

nov

2018

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hneď po tom, ako som nahlas povedala „Uvidíme sa o polnoci pred cintorínom“ som sa usmiala a pomyslela si ‘toto je divné’.…

Suveníry z Mexika

03

18:25

aug

2017

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak by možno mohlo znieť heslo z čias minulých, ale o tom nie je tento príspevok. Je o úžasných ľuďoch, s ktorými BUBO spolupracuje už…

Oaxaca - najstarší strom v Mexiku

31

22:50

júl

2017

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Abrakadabra, čáry máry.... Nie, nerozhodli sme sa v BUBO čarovať... Taxodium Mucronatum je latinský názov pre strom v mestečku Santa María del Tule v mexickom štáte…

Okúzľujúci Monte Albán

29

13:16

júl

2017

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes sme navštívili slávny Monte Albán v štáte Oaxaca. Prišli sme do tohto krásneho mesta práve počas osl…

Temazcal, tradícia

09

15:16

máj

2017

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Blanka bola Mexičanka nízkeho vzrastu. Uvítala nás vysvetlením priebehu starej Zapotéckej liečebnej kúry zvanej Temazcal. N…

Jarná rovnodennosť v Mexiku

22

01:22

mar

2017

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes je pre Mexičanov významný deň.... Skoro všetky mezoamerické civilizácie prikladali veľký význam astronomický…

Aztécky kalendár, Antropologické národné múzeum

09

20:07

mar

2017

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hola de Mexico! Ahojte vášniví cestovatelia, BUBO vás zdraví z geniálneho zájazdu s názvom Veľký okruh…

Piráti z Karibiku

28

23:36

nov

2016

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dobry deň, ďakujem za nadhernu dovolenku, ktorú nám sprostredkovalo Bubo. Včera sme šťastný a plný nových zážitkov a sk…

Calvillo, Mexiko

15

05:08

nov

2015

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

 Mili moji Mexicania, vdaka, bolo vynikajuco, MONIKA, dakujem za spravu, super ste to zvladli, zelam prijemnu aklimatizaciu plnu spomienok na nadherne Mexiko. NOVA…

San José de Gracia, Mexiko

13

23:50

nov

2015

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mili moji Mexicania, vdaka, bolo vynikajuco, MONIKA, dakujem za spravu, super ste to zvladli, zelam prijemnu aklimatizaciu plnu spomienok na nadherne Mexiko. NOVA…

Skúsenosti z Mexika

21

19:41

sep

2015

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Takmer vždy, keď sa ma niekto spýta, odkiaľ som, spomeniem si na jednu príhodu z Mexika: Ideme si na zájazde. Vychádzame von z Mexiko City a zrazu nas zastavi policajna…

Zážitky z Mexika

03

06:29

aug

2015

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak pomaličky balíme kufre. Každý sa dnes snaží zbaliť všetky darčeky a hlavne tequilu, tak aby sa neporusena dostala domov. Taktiky sú…