167 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Kanada (12)

Kanada - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Kanada

Vancouver - mix kultúr a architektury

16

07:23

aug

2008

Kanada Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vancouver nikdy nesklame. Krasny mix vsetkych kultur, architektonickych stylov, mestskeho zivota, nocnych zvukov, plazi a hor v pozadi, historia dokonale zmiesana so…

odchadzam z Vancouveru, poďakovanie

12

00:40

aug

2008

Kanada Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Lucim sa z Vancouveru. Kika drz sa a zavolaj konzulovi {este dnes}, dohodne ti oficialne stretnutie s partnerom. Pozdrav celu svoju skupinu a nechVam pocasie vydrzi

Lubo Fórum
Prílet do Vancouveru s nádhernou panorámou

11

08:50

aug

2008

Kanada Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ponad nadherne hory, fjordy plne ladovych kryh, delty riek deruce sa permafrostom do oceanu puste ostrovy som priletel z Aljasky do Vancouveru. Ked ma v BUBO tricku…

Zlatá horúčka na Klondiku

06

04:06

aug

2008

Kanada Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vtedy v juli v roku 1897 v San Franciscu cosi viselo vo vzduchu. Excelsior sa po 9 dnoch plavby z pristavu St. Michael v Beringovom mori v blizkosti velkej delty Yukonu…

Divočina Kanadského severu

05

09:42

aug

2008

Kanada Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Slnko prave zapadlo, vonku je sero, je 10 minut po polnoci. Este pred 30 minutami sme sa fotili na vyhliadke s dlhymi tienmi a ja som mal problem soferovat lebo slnko mi…

YUKON - VACSI NEZ ZIVOT

04

03:45

aug

2008

Kanada Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravim vsetkych citatelov tejto novej stranky. Musime si zvyknut a vychytat chybicky, ale odtialto zo severu z hlavneho mesta YUKONU sa mi velmi paci. Super! Pisem si…

Pozdrav z Calgary Stampede

08

04:43

júl

2008

Kanada Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

V Calgary je momentalne 9 hodin vecer a vonku je 9 stupnov no krasne leto ale Stapmede bol super..

mariss Fórum
Pozdrav z východnej Kanady

10

22:12

júl

2007

Kanada Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Krasny pozdrav z Kanady vsetkym cinanom No1 a Matovi. Po Cine sa mi sem velmi nechcelo, ale aj tato krajina ma pomaly, ale isto dostala, predovsetkym francuzsky…

viki Fórum
Pozdrav z Kanady po dlhom lete z Nepálu

02

20:51

máj

2007

Kanada Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte vsetci spolucestovatelia, tak aj mne sa konecne podarilo dostat do Kanady po XY hodinach cestovania, spokojnej a celej. Dakujem, za pekny zajazd a prijemnu…

Andrea Fórum
Na návšteve v krajine Grizzlyho

12

04:23

sep

2005

Kanada Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes k nam bola priroda skutocne velkorysa. V prvom rade nam nadelila krasne slnecne pocasie na ceste cez narodne parky Jasper a Banff a samozrejme, ze aj zverina sa kde…

pajki Fórum
Divočina Kanadských Národných Parkov

11

03:03

sep

2005

Kanada Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ja vravim, ze prava Kanada zacina az po prelete z vychodu na zapad. Aj ked pocasie nam tu velmi nepraje stretli sme tu stada bizonov, nafotili zapasiace jelene Wapiti,…

pajki Fórum
Jedinečná atmosféra Kanadského Montrealu

07

02:34

sep

2005

Kanada Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Montreal svoju francuzsku povahu nezaprie. Kym Toronto je Washington severu s cistotou Svajciarska, tak o Montreale to nemozno povedat. Francuzi a bordel, to ide k sebe.…

pajki Fórum

Predaj sa začína o

- dní - hod -min -sek

OD PÓLU K PÓLU 2025

NAJVYŠŠIE ZĽAVY OD 13.9.