185 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Slovensko (6)

Slovensko - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Slovensko

Martin Hrnko

11

12:20

mar

2019

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Včera sme sa dozvedeli o páde lietadla v Addis Abeba. V prvom momente ma ani nenapadli kto v tom lietadle sedel. Až v spojitosti s cestovanim mi docvaklo, že v tom…

Martin Hrnko

10

14:56

mar

2019

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Je nedeľa obed a ja nemám chuť do jedla. Pre nás, čo veľa cestujeme a nikdy nie sme doma, je nedeľný obed sviatkom – svätosťou. No ja sa…

Bali - Ideálna destinácia na remote working?

29

21:42

okt

2018

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak som sa na jedného dňa konečne vybral, a z práce mi bolo umožnené, pracovať remote! Pre tento typ práce som si vybral bali, kde som si našiel výborný https://hubud…

Registrácia súťažného kódu

31

19:12

júl

2018

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Prebieha súťaž s pivom URPINER. Mám kód PODRFUL2. Nie je možné ho zaregistrovať. Po zadaní a potvrdení ukazuje, že bol zadaný nesprávny kód. Je to kód z plechovky piva…

Výnimočný deň!

14

23:28

jún

2018

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes bol výnimočný deň. Začali majstrovstvá sveta vo futbale a hosťujúce Rusko porazilo sunitov zo Saudskej Arábie. To bolo ľahké, lebo výkop bol ešte počas Ramadánu.…

Sklamanie s Bubom

16

11:42

mar

2018

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Chcela som využiť posledné miesto v zájazde do Afriky konaného v polovici mája. Prišla som do Buba ho objednať, a tu som ostala sklamaná. Požadovali ste, aby som si…

BUBO bál

04

17:23

feb

2018

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Milé BUBO, dovoľte mi, aby som sa Vám touto cestou poďakovala za skvelú akciu „BUBO BÁL“. Boli to dva dni nádhernej atmosféry, zážitkov a pohody. Úžasné prezentácie z…

odpoveď na podnet pána Romana

22

18:38

sep

2017

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dobrý deň pán Roman, Ďakujeme za podnet. Skúsili ste nájsť svoj vysnívaný zájazd na https://bubo.sk/poznavacie-zajazdy ? TAm nájdete aj Veľkonočné termíny. Myslím si, že…

Podnet

22

16:34

sep

2017

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dovoľujem si Vám zaslať mnou definovaný podnet na zmenu. 1. Každoročne cestujem aj niekoľko krát, avšak priznám sa cez BUBO som bol iba raz. Vami plánované termíny v…

Roman Fórum
Spomienky na KĽDR - cesta do najväčšieho Absurdistanu na svete

17

14:33

sep

2017

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Deň 0 - Doma - 12/11/2016 Keď začínam písať tieto riadky, sedím ešte doma, v krbe praská drevo, vonku za oknami buráca meluzína, s láskou v očiach sa pozerám na svoju…

Dnešnú noc si čosi prajte

20

23:22

jún

2017

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Práve teraz, v noci, vyznávači islamu oslavujú Lejlat al Kadr (ليلة القدر) a modlia sa až do polnoci, mnohí celú noc až do východu slnka. Ide o Noc Sily, o Noc Hodnôt,…

Pozeráte?

18

16:41

jún

2017

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Od 10:30 ráno sa nemôžem odtrhnúť od obrazovky. Dnes je deň D. Pakistan vs. India v krikete a pozemnom hokeji. Priamy prenos z kriketu pozerá…