49 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Škótsko (4)

Škótsko - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Škótsko

Najkrajšie mesto Škótska

15

22:34

júl

2015

Škótsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Záver našej škótskej cesty sa nesie v podobe niekoľkých pomyselných čerešničiek na torte. Škótsku nem…

Čo si treba pozrieť v severnom Škótsku

12

22:31

júl

2015

Škótsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Je fascinujúce na vlastné oči vidieť a sledovať škótsku Vysočinu. Čoskoro môžeme povedať, že sme ju videli celú, pretože už sme…

Tipy a triky: Ideálna trasa naprieč Škótskom

10

23:33

júl

2015

Škótsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Už druhý deň brázdime hore dole nádherný kraj Škótskej vysočiny. Len čo sme pristáli v Edinburghu, ktorý si o…

Slainte Va zo Skotska!

24

09:25

jún

2014

Škótsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zaver nasho zajazdu a my sme stravili slnecne dni v jednom z najkrajsich miest Europy Edinburghu alebo Edinbra, tak ako ho volaju domaci. Nas velky okruh sme vsak zacali…

best Scotland

11

18:26

okt

2012

Škótsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

V skotsku som bola za svojim synom,ktori tam zije uz pät rokov.Mam ho prechodene cele...Je to tak krasna krajina,ze Ked som tam prvy krat prisla na vysocinu,zdalo…

zuzana Fórum
Škótskom krížom, krážom

25

22:52

júl

2012

Škótsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Celý deň neprší. Som z toho nesvoj. Desať hodín večer, stále svetlo. Na večeru koláč- z mäsa a čierny puding, čo je…

pozdrav zo Skotska

19

19:49

sep

2010

Škótsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravime Vas vsetkych z dazdiveho a veterneho Skotska :) Nechali sme za sebou Vysocinu, stada volne pobehujucich oveciek a vlasatych krav, ktore nam neustale skakali do…

EDINBVRGH

20

15:20

sep

2009

Škótsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nase putovanie Skotskom pomaly konci, sme v Edinburghu. Najkrajsom meste siroko-daleko. A na potvoru, vobec neprsi. Odkedy sme prisli, ani kvapka!!!! Uz mi nikto neveri,…

Potulky Skotskom

29

19:25

apr

2009

Škótsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Len v sobotu vecer sme sa zoznamili na letisku a do dnesneho dna sme precestovali polovicu Skotska. Z Edinburghu sme vyrazili smerom na severozapad do Vysociny, na…

Najlepšie veci, ktoré dalo Škótsko svetu

03

23:46

máj

2008

Škótsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Clovek si na par hodin odskoci na veceru a ked sa vratim pozriet naspat na forum, co nevidim??? Debatu vo velkom prude. Tak moji mili, to najlepsie este len pride, pre…

Škótska vysočina

11

19:47

mar

2008

Škótsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Styri rocne obdobia v priebehu jedneho dna, tak aj taka dokaze byt Skotska Vysocina. Biela pani na hrade Levan nam dopriala pokojny spanok - nezjavila sa :-( (rano som…

Pozdrav zo Škótska

27

15:45

júl

2006

Škótsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte všetci! Odkedy sme sa naposledy ozvali z Edinburghu sem na fórum pribudlo neúrekom príspevkov :) Hlásim, že sme v plnom počte…