133 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Island (8)

Island - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Island

Krajina podmaniveho prazdna a trópy v Oslo

16

21:28

júl

2014

Island Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Čudujete sa takému spojeniu? My teda nie a verím, že každý kto bol na Islande Zádiela môj názor. Je to úchvatná…

Maca Fórum
Island eurokemping - Referencia

29

22:57

aug

2013

Island Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Eurokemping Island je o schopnosti prekonať samého seba, predovšetkým zaužívané stereotypy pohodlia a bezpečia. Odmenou je spoznanie n…

Duhový Island mnoha proměn - Referencia

29

16:36

aug

2013

Island Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Neskutečné zážitky, úžasné hory, sopky, jezera, ledovce, výživné malé treky, chutná jehněčí polévka…

Reykjavik je top

28

01:33

aug

2013

Island Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mame pocit ze BUBO toto leto absolutne ovladlo Island. Z prispevkov na fore je to citit. Island milujeme a nikdy sa nam odtialto nechce. Reykjavik je dokonale mesto -…

Díky - Referencia

27

20:44

aug

2013

Island Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Chceme ještě jednou moc poděkovat za krásné 3 týdny na Islandě. Dík patří naší průvodkyni Máje, kter…

Poďakovanie - Referencia

26

15:50

aug

2013

Island Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Chcel by som sa ešte aj na tomto mieste poďakovať sprievodkyni Majke a šoférovi Vladkovi, ktorí si počas upolynulých troch tý…

Island na zaver

26

14:01

aug

2013

Island Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Island z nas robi ludi tvrdych a odolnych, ale zaroven nas uci respektu, ohladuplnosti a citlivosti. Sme akoby lepsi. A mozno aj sme. Island prehovori do duse kazdeho. A…

Juhozápad Islandu

25

21:36

aug

2013

Island Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Skaftafell kemp a tráva! Konečne sme znovu zakotvili na mäkkom a chrbty si oddýchli. Sme pripravení vyraziť a prejsť takmer každý chodn…

Dúhové hory

20

23:06

aug

2013

Island Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Sme skutocne kreativni tim! Vcerajsiu sutaz vyhral nasledujuci prispevok. Gratulujem Tani! Ked zbada som kemp v Duhovych horach, Hroza ma popadla. Do lietadla domov…

Landmannalaugar - konečne!

20

23:01

aug

2013

Island Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

3 noci v Duhovych horach a duha na rozlucku =) Sme uprostred Islandu, kde najdete len tych riadnych chlapov, kde sa stretnete len so skutocnymi turistami s velkym T. Po…

Amerika či Európa?

20

22:59

aug

2013

Island Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Thingvellir a dazd, sme v Europe ci v Amerike? Kazdy snad tam kde chce. Smer RKV a trochu kultury. Caka nas to najkrasie, co na Islande mozete vidiet! Fotaky a kamery…

Bublá to..

16

02:43

aug

2013

Island Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

A videli sme velryby! Vraskavec dlhoplutvy nam decente zamaval, na chvilku sa ukazal a bol prec. No a potom znovu a este raz. Aj delfinov – pekne sa pred nami…