Recenzia Ríšou Mayov 18.4.2014

Recenzia Ríšou Mayov 18.4.2014 Zájazd s BUBO

Pripájam poďakovanie za úžasnú cestu strednou Amerikou, mayská kultúra, pôvodné kroje, gurmánske špeciality ala mollo, guatemalska káva a Zacapa 23 ročný rum, pyramídy v každej krajine : Tulum v Mexiku, Tikal v Guatemale, Xunantunich ako ho BUBO sprievodkyňa Katka vtipne nazvala Kde nič tu nič, aby sme si to pamätali. Preklápanie zážitkov z histórie a kultúry, skvelé fotky indiánskych detí a starších usmievavých ľudí.....neviem, ako lepšie opísať to, že zážitok ešte trvá stále po 11 dńoch návratu z tejto cesty....a to som už v Guatemale bola. Najväčšou devízou však bolo, že sme mali tak úžasnú sprievodkyňu Katku Liškovú, ktorá tento zážitok umocnila svojou profesionalitou, vedomosťami a spontánnosťou, veľmi som sa tešila, keď som sa dozvedela v 1.deň, že to bude práve ona a vôbec, ale vôbec nesklamala, naopak tešila by som sa na každú ďalšiu cestu s ňou. A to sme boli na Kube a práve Katka išla paralelne s nami....a všetci ju chválili už tam. ĎAKUJEME Bubo aj Katka, aj skvelá partia cestovateľov a už priateľov. Už teraz sa tešíme do Buenos Aires.

K

Amerika  

Honduras, Salvador, Mexiko, Guatemala, Belize

24.10. → 07.11. +6 termínov

náročnosť

15 dní

Trvanie

5655
K

Amerika  

Mexiko, Guatemala, Belize


náročnosť

13 dní

Trvanie

3680
K

Amerika  

Panama, Kostarika, Nikaragua, Honduras, Salvador, Mexiko, Guatemala, Belize


náročnosť

22 dní

Trvanie

8210
Poklady Peténu - Guatemala, ako ju nepoznáte Blog

Blog Poklady Peténu - Guatemala, ako ju nepoznáte

Guatemala, krajina o veľkosti približne bývalého Československa, sa delí na 22 krajov. Najväčší z nich sa volá Petén a zaberá rozlohu takmer troch…

Katarína Líšková 11 min. čítania
Nezvyčajné vianočné zvyky Blog

Blog Nezvyčajné vianočné zvyky

Iný kraj, iný mrav a ani vianočné zvyky nie sú výnimkou. Pozrite sa s nami ako trávia sviatky v blízkych i vzdialených končinách sveta.

Pavel Fellner 8 min. čítania
Najexotickejší ľudia sveta 2024 Blog

Blog Najexotickejší ľudia sveta 2024

Kde v najbližšom roku nájdete ešte tú pravú exotiku? Kde máte šancu dostať sa do doby kamennej a kde môžete nafotiť svoj najexotickejší…

Ľuboš Fellner 14 min. čítania

Ďalšie dovolenky do krajiny:

Viac informácií o krajine: