214 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Indonézia (11)

Indonézia - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Indonézia

Nezabudnuteľná Sumatra

19

16:15

máj

2012

Indonézia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Opat po roku oziva sezona v Indonezii a ja sa tesim, ze su vypredane vsetky jarne kombinacie, ktore Bubo ponuka. Zaciname na Sumatre v meste Medan, ktore je vstupnou…

Terima kasih, Indonesia !

17

06:24

okt

2011

Indonézia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Stojim s nasim Jusufom na letisku v Bali a mavame nasej odchadzajucej expedicnej skupinke Sumatra, Java, Bali. Ak by mal kazdy z nas nechat kus seba vsade tam kde mu to…

Zemetrasenie v Indonézii

13

21:40

okt

2011

Indonézia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ano, 6,8 v mediach vyzera hrozivo. Realita? Nic sa tu nedeje ani nedialo. Mna toto za zachvenenie maticky Zeme zobudilo (ano spal som az do jedenastej :o) Zobudil som sa…

Klienti BUBO sú po zemetrasení v Indonézii v poriadku

13

09:53

okt

2011

Indonézia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dobry den, skor, ako sa Vam stihnu ozvat Vasi blizki, Vas chceme ubezpecit, ze vsetci nasi klienti v Indonezii su v poriadku. Dnes rano sme boli v kontakte s nasim…

CK BUBO Fórum
Spoznali sme Sumatru, putujeme Jávou

11

16:10

okt

2011

Indonézia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pozdravujeme z Indonezie. Zdravíme do Bardejova, ale i do iných častí Slovenska, kde čakajú na správy z našej expedície.…

Sumatra expedične

30

18:36

sep

2011

Indonézia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nedavno sa skoncila expedicia po Indonezii v oblasti Komodo, Lombok, Flores a uz tu mame dalsiu, tentokrat Sumatra, Java, Bali. Momentalne sa nachadzame na severnej…

Pieskové duny v Indonézii

27

03:48

sep

2011

Indonézia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Po dňoch strávených putovaním po Indonézii, konkrétne po ostrovoch Flores, Komodo, Rinca, Sumbawa, Lombok, Bali pripájam aj…

Gili Meno v Indonézii

22

04:48

sep

2011

Indonézia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pozdravujeme z expedicie Flores, Komodo, Lombok, Bali. Doteraz sme sa zial nemohli ozvat, lebo sme boli mimo dosahu internetu a wifi. Super nie? Sme vsetci v poriadku a…

Návrat do reality z perfektnej dovolenky s BUBO

02

21:40

jún

2011

Indonézia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Aj ja sa pripajam, bola to uzasna cesta cez Sumatru, Javu a Bali, kazdodenne kvantum zazitkov a vnemov, skvele zoskupenie ludi a uzasny sprievodca a clovek Jozo Harvanek…

Peto Fórum
Opäť na Slovensku

02

08:07

jún

2011

Indonézia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Bolo to uzasnych 20 dni po Sumatre-Java-Bali. Su tam uzasni ludia, boli sme vyborna skupina a mali sme skveleho Jozefa. Ozaj Jozef, kde je mojich 20Eur?

Jano Fórum
Návrat z Indonézie

01

13:16

jún

2011

Indonézia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes prvy den v praci po návrate z Indonézie.Je to strasne,cakanie na obed,potom na koniec pracovnej doby,večer seriál,chlieb s paštekou a …

Jana Fórum
Čo nové na Sumatre?

20

02:26

máj

2011

Indonézia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Každý deň niečo iné, nové, zaujímavé. Tak ako som avizoval, úspešne sme zdolali aj sopku Sibayak 2094 m. Cestou sme…