584 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: India (38)

India - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - India

U lovcov lebiek

10

14:48

okt

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tu sochu som musel kupit. Primitivne spracovanie, velke zuby a ludska lebka zavesena na krku. Cely zivot mi bude pripominat krajinu Nagov, ktorych prezyvaju "LOVCI…

Megalaya

09

12:56

okt

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zrazu sa pod nami zjavila rozvodnena Brahmaputra. Rieka s magickym menom, kt v preklade znamena syn Brahmu /stvoritela/ a my sme sa cez roviny Bangladesha dostali k…

gratulacia

08

12:02

okt

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Gratulujem Matovi kt dnes odlieta z Delhi. Vysledok ankety nad 99percent je vzdy velkym uspechom. Teraz je tu v Kolkate 15.30h. Zajtra sa chysta velky strajk a Kolkata…

Matka Tereza pred 9 rokmi a dnes.

08

08:24

okt

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tu to vsetko zacalo. Pred 30 minutami, presne po 9. rokoch, som s dojatim stal u hrobu Matky Terezy. Jej hrob je presne na tom istom mieste ako vtedy lezala. Vtedy na…

Posledny den

07

22:34

okt

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nas 25 dnovy zajazd konci na diliskom letisku... no, zajtra pokracujeme prehliadkou Istanbulu a par z nas skoci do najstarsieho Hamamu na svete a uz sa tesime ze skocime…

Dakujem

07

17:34

okt

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Som ucastnik CTNI a o dve hodiny odchadzame na letisko v Delhi aby sme cez Istambul zakoncili nas nezabudnutelny pobyt. Tymto ako ako novy bubak srdecne dakujem nasmu…

Delhi

07

04:07

okt

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Posledny den na zajazde CTNI a ideme hopnut do tohto variaceho kotla. Pred par tyzdnami v pekingu so sirokymi bulvarmi a teraz v starom delhi.

je nam skvele

06

19:28

okt

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Neznesitelne teplo, kravy, spina, indovia a moslimovia proste nadhera. Vcera Taj Mahal alebo touch my hole:), cervena pevnost, faterpur sikri, skvely sprievodca co viac…

judit Fórum
Otvaranie rieky

03

10:56

okt

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ci vychod slnka patri medzi to, co treba vidiet v Indii. Indovia vlezu do neskutocne spinavej rieky, kde plavaju zvysky ludi, krav, kde sa kupu, peru atd... Nasa lod…

Pozdrav

02

16:28

okt

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pozdrav z Gangy do Hong Kongu pre Pala a Joza. Hong kong zavidim a Hainan je fantasticky...

martin z BUBO

02

07:30

okt

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

A mnoho dalsieho sme za posledne dni stihli. Pocasie nam praje a Anapurna sa na nas usmievala a my taktiez, narodny park chitwan zas prichystal prijemne pohostenie, nas…

02

07:29

okt

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

A mnoho dalsieho sme za posledne dni stihli. Pocasie nam praje a Anapurna sa na nas usmievala a my taktiez, narodny park chitwan zas prichystal prijemne pohostenie, nas…