108 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Namíbia (9)

Namíbia - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Namíbia

Ahoj z piesočnatej Namíbie

07

16:32

nov

2006

Namíbia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte všetci doma, nech to znie akokoľvek provokatívne, tak si tu užívame nádherné počasie, práve tu začalo leto. Včera…

Pozdravy z odľahlej Namíbie

21

13:21

mar

2006

Namíbia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

ahojte všetci doma, v kancelárii alebo roztrúsení po celom svete. 2 skupiny z Afriky poslušne hlásia, že po prvom safari s…

Swakopmund-Nemecko v Namíbii

14

10:15

apr

2005

Namíbia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak sme sa včera dostali konečne do oázy v púšti, aspoň tak na nás pôsobí mesto Swakopmund. Od posledného ná…

Milan Fórum
Adrenalínová Afrika pri Swakopmunde

29

11:08

mar

2005

Namíbia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Z ďalekej Namíbie pozdravujeme celé BUBO. Ahojte, v prvom rade by som chcel pozdraviť deti rodičov, ktorí sú tu so mnou a ktorí sa pr…

Milan Fórum
Skupinka na ceste domov z Namíbie

29

10:03

mar

2005

Namíbia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Včera večer odletela BUBO skupina z Afriky, konkrétne z namíbijského hlavného mesta Windhoak, a teraz sú na ceste domov. Chcem v…

Milan Fórum
Roztrasené cesty v Namíbii

11

19:03

mar

2005

Namíbia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes mám za sebou 600 km, z toho asi 450 cez kamennú, pieskovú, bridlicovú púšť v Namíbii. Nádherné scen…

Milan Fórum
Piesočné duny na štvorkolkách

14

22:21

apr

2004

Namíbia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Musím povedať, že na odporúčanie Tomáša som si dnes zajazdil na štvorkolkách na piesočných dunách v Namí…

pajki Fórum
Niečo k teplote v Namíbii

14

18:39

apr

2004

Namíbia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pochybujem, že Dillí si trúfne na nejakú namíbijskú dedinu kdesi v paži, absolútnej paži, že sa ti až chce plakať. Tu to nikto…

Posledný krát zo Swakopmundu

14

18:33

apr

2004

Namíbia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Asi mám fakt úpal, keď som sa sem dnes ešte raz vybral na net. Jožo chýbaš mi. To je fajn. Dnes sme mali maximum 41. Výhodou je…

Zdravím opäť z Namíbie

14

10:25

apr

2004

Namíbia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nedá mi ešte čosi nenapísať z africkej Namíbie, keď už tu máme to spojenie. Pobrežie kostier bolo geniálne, proste deprimuj…

Rôznorodá Namíbia

14

09:44

apr

2004

Namíbia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Päťdňový prechod krajinou, kde žije jeden človek na kilometer štvorcový a niekde ani to nie, dá zabrať. Aj o tom je krásna a r…

Zasa ja z africkej Namíbie

06

10:32

nov

2003

Namíbia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Neviem čím to je asi Cerinskou minerálkou ale znova som na webe. Dnes je posledný deň cesty po Afrike. Ešte zajtra 400km na letisko a potom…

Tomas Fórum