185 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Slovensko (5)

Slovensko - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Slovensko

Zaočkujete sa a do krajiny Vás aj tak nepustia - aký bude rok 21?

07

11:17

jan

2021

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Všetko dobré v novom roku prajem. Kto sledujete BUBO Instagram, tak ste s nami pri veľkých oslavách boli. 300 klientov s nami slávilo na Maldivách, 140 klientov na juhu…

Trans danube swim

30

13:04

aug

2020

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Najdem na vašej stránke záznam z dnešnej akcie na Dunaji?

Yveta Fórum
Najbezpečnejšie krajiny za rok 2020

13

19:34

júl

2020

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Možno už mnohí z vás majú približnú predstavu, kam povedú vaše ďalšie cesty po skončení celej korona krízy, no niektorým k finálnemu rozhodnutiu môže trochu dopomôcť…

Tip pre milovníkov Japonska

31

20:09

jan

2020

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Milovníci Japonska, zbystrite pozornosť! Ak ste už boli v Japonsku, verím, že ste si ho zamilovali rovnako ako ja. Ak ste ešte neboli, vrelo odpor…

Lovenie zážitkov je v našej DNA

03

09:26

jan

2020

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Každý z nás sprievodcov je rád, keď dorazí domov. Zvíta sa s rodinou, zistí, čo je nové doma buchne pár pí…

Tajomstvá osudov v čase Vianoc

30

21:51

dec

2019

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Koho vám pripomína táto fotografia „ na prvý pohľad?“ Keď som v Trenčíne kráčala okolo zobrazenej fotografie a čítala som - Cestovateľ stáročiami, napadlo ma, bez toho,…

Skvelá akcia ďakujem :)

21

20:45

mar

2019

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ja som si vybral a som spokojný a keby som si mohol zobrať rok dovolenky, tak by som si vybral aj viac - s Bubom som už pár krát cestoval a vždy to bolo lepšie ako som…

SUPER AKCIA, SOM VĎAČNÁ.

21

18:46

mar

2019

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ľudia, bolo treba sledovať akcie hneď po polnoci. Výber bol veľmi dobrý. Ja som to stihla a som spokojná. Proste sa predávajú.....

No neviem čo napísať

20

21:47

mar

2019

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Všetko najlepšie prajem. Ďakujeme celá rodina za zľavy. Viem, že kúpiť si BUBO je dobrá kúpa aj za plnú sumu. No mňa veľmi potešilo, že takto podporujete mladé rodiny.…

Martin a Spomienky na Afriku

14

00:10

mar

2019

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Bola som tam keď si začínal na zájazde v roku 2014 Taliansko - Grécko, stála som pri tebe keď ťa Ľuboš Fellner kriesil a rozlúčila som sa s tebou na NAADAME v Mongolsku…

Martin Hrnko

11

21:06

mar

2019

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ako rýchlo sa dá obrátiť názor, ako rýchlo vie prísť niekto o život. Z krátkej správy, že nejaký poslanec prišiel o rodinu, až má jeden, dvaja na jazyku takmer…

Martin

11

19:30

mar

2019

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

V roku 2016 sme boli s Martinom na Madagaskare. Je mi veľmi ľúto jeho straty a tej strašnej nehody, ktorá v nedeľu poznačila mnoho rodín. Každému kto mu bol blízky touto…