177 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Nórsko (15)

Nórsko - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Nórsko

Katedrála Nidaros, Trondheim

11

15:10

júl

2006

Nórsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravíme z kráľovského mesta Nórska, kde sme sa hneď vybrali do katedrály Nidaros. Ide o druhú najväčšiu katedr…

Trondheim - čo vidieť

10

13:57

aug

2005

Nórsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hlásime sa z tretieho najväčšieho mesta Nórska, hneď po tom, ako sme prefrčali cez švédsko-nórske hranice a zastavili sme…

Raft na rieke Sjoa

18

10:57

júl

2005

Nórsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hei, zdravíme z nádherne slnečného Oslo. Máme za sebou úspešný výstup na najvyššiu horu Škandinávie Galdhopiggen 2469 m. n. m. a úžasný raft na rieke Sjoa. Táto malá…

Jazero Gjende

21

14:20

júl

2003

Nórsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Čaute všetci, včera sme absolvovali krásny trek okolo jazera Gjende v národnom parku Jotunheimen. Jazero má rozlohu 17 kilometrov &scaron…

Briksdalsbreen - ľadovec v Nórsku

19

12:04

júl

2003

Nórsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ľadovec Briksdalsbreen je zas o trochu menší ako minulý rok, nuž asi niečo na globálnom otepľovaní bude... Ide o severný jazyk…

Teplo v Nórsku

18

17:54

júl

2003

Nórsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nájsť na nórskom vidieku internet je nemožné. preto som sa toľko neozýval. už nevieme čo z tepla robiť, cez 30 stupňov, teplejšie ako…

Nórsky kozí syr

14

16:41

júl

2003

Nórsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nórsky kozí syr nie je ani kozí, ani syr a aj tak sú naň Nóri takí hrdí. Pravý kozí syr sa vyrába z…

Ďakujem, že píšete o Nórsku

25

02:00

jún

2003

Nórsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Som rada, že existuje stránka, kde ľudí informujete o nórskej kultúre a vôbec o krásach Nórska. Trochu mi pripomí…

Radnica v Oslo

24

17:03

jún

2003

Nórsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak zasa na internete, v internetovej kaviarni na námestí Fridtjofa Nansena, priamo oproti radnici Oslo. V nórskych horách je internet e…

Predaj sa začína o

- dní - hod -min -sek

OD PÓLU K PÓLU 2025

NAJVYŠŠIE ZĽAVY OD 13.9.