167 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Francúzsko (9)

Francúzsko - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Francúzsko

Mona Lisa v Louvri

17

20:03

sep

2012

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Francúzsko nás celé tri dni nášho pobytu poctilo slnečným počasím, modoru oblohou a teplotami okolo 23 stupňov. Začali…

ako gurmani putuju krajinou

10

23:19

sep

2012

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Bon Jour, opat sa hlasime z nasho gurmanskeho super specialneho zajazdu po Francuzsku. Tato cesta je jedinecna, unikatna a v neposlednom rade najviac gurmanska. Nielen…

MOET, terrine de canard avec foie gras a ine smakovicky

06

22:48

sep

2012

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Bonsoir z Eperney.....mesta preslaveneho bublinkovym mokom, kruhovym objazdom s biliardovymi megagulami a kvetinovou vyzdobou. gurmani vyrazili na velke tour po tejto…

Cognac

07

16:41

júl

2012

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes sme ochutnali 60 rocny cognac Martel, co viac dodat. Snad len, ze 1 flasku 30 rocneho som dostal pri odchode navyse :). Gurmanska Tour de France je proste bozska.…

Palo Fórum
Francuzsko pre gurmanov

04

17:08

júl

2012

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Toto je zajazd buducnosti. Ochutnavka niekolkych pravy h sampusov, od znackovych z roku 2002 az po mensie rodinne firmy (Napoeon). Calvados, domaci cider, cerstve ustri…

Palo Fórum
Blahozelame Lubosovi k titulu najuspesnejsi podnikatel 2011

01

13:18

mar

2012

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Gratulujeme Lubosovi a vsetkym jeho spolupracovnikom. Lubosa sme spoznali na zajazde vo Francuzsku 2012 a videli sme na vlastne oci jeho talent. Zelame vela zdravia a…

Provensalsko-Katalansko

18

19:28

sep

2011

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Stvrty den na francuzskej riviere a uz sme toho zazili na tyzden, hlavne v meste ktore okupujeme uz druhy den-Marseille. Skupinky policajtov dohliadajuce na poriadok,…

Pariz Londyn

18

07:00

sep

2011

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Uz sme treti den v Parizi a okrem povinnych jazd akymi su Eiffelovka, Napoleonov vitazny obluk, bulvaru Champs Elysees a obrazarne v Louvri, sme toho postihali daleko…

Každý z rodiny našiel svoje naj...

04

06:33

sep

2011

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

10 dní sme doma,no zážitky v nás vrú..zastaviť sa v champagne bol aj kľudný oddychový deň,no šampus v kilometrových pivniciach Moet&Chandon nás osviežil v teplom dni…

Ivan st. Fórum
Na  juhu Europy vedia zit!

30

19:29

aug

2011

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak už aj ja som doma, prave som doletel z Nice. Buduci rok budeme mat v katalogu opat viac juznych krajim Europy. Francuzsko, Taliansko, Spanielsko, Portugalsko, Grecko…

A sme doma :(

29

23:14

aug

2011

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Videli sme kus rôznorodého Francúzska, nadýchali atmosféru rôznych regiónov, v ktorých sme koštovali špeciality typické pre tú danú oblasť a postupne sa presúvali až sme…

Nina Fórum
Nice is nice

28

11:18

aug

2011

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nice is nice, tvrdia Briti. Nissa bella, rozplyvaju sa Taliani. Cim som v Nice dlhsie, tym sa mi viac paci. Kolky krat som tu? A stale som nadseny. Stale sa tu ci v…

Predaj sa začína o

- dní - hod -min -sek

OD PÓLU K PÓLU 2025

NAJVYŠŠIE ZĽAVY OD 13.9.