Kanál Kazinga, 200 hrochov a výhľad na Ruwenzori

Kanál Kazinga, 200 hrochov a výhľad na Ruwenzori Krstíme katalóg v Ugande

Ked som teraz za 2 hodiny nevidel 200 hrochov tak ani jedneho. Je to moj rekord. Plavba po kanale Kazinga je svetovym unikatom. uzasnym zazitkom, ktory zasiahne aj panelakove typy. Po elej ceste mame uzasne pocasie a ja tento termin mozem iba odporucit. Videli sme vsetko a tropicky dazd zazili iba pod sopkou Virunga a aj to pod strechou popijajuc dumbierovy caj. Na druhy den sme mali zrejme najkrajsi pohlad na sopky za posledneho pol roka, uzasny vyhlad. Inak neprsi a je uzasne, najkrajsie. Chalani su este na vecernom safari - vcera sme o takomto case videli leoparda - a ja som objednal zajtrajsie obedne balicky. Tie vytiahneme presne na rovniku {ale pss, to je dalsie prekvapenie}. Dnes na slavnostnej veceri s vyhladom na zaladnene Ruwenzori si kazdy povinne musi so sebou zobrat kluce. Budeme strngat. Niekto tu hovori ze bude mat prednes z Kapitalu a oslavi VOSR, ale ja oslavujem tradicne nasu velku Novembrovu zamatovu revoluciu. Pred rokom to bolo v nebezpecnom Cade, rok predtym v prostriedku Kamerunu... Vzdy na oslavu zoberiem aj nas katalog a pokrstim ho v dalekej krajine, nech mate vsetci nasi klienti tie najstastnejsie cesty. Inak funguje to!


Ďalšie originálne cestopisy od profesionálneho sprievodcu BUBO
K

Afrika  

Burundi, Uganda, Rwanda


náročnosť

12 dní

Trvanie

6606 7340€
K

Afrika  

Uganda


náročnosť

13 dní

Trvanie

5490
K

Afrika  

Uganda


náročnosť

9 dní

Trvanie

4831 5368€
Silicon Valley - sídlo najväčších firiem sveta Blog

Blog Silicon Valley - sídlo najväčších firiem sveta

Silicon Valley je meno, ktoré každý podvedome pozná ako centrum gigantických svetových korporácií a ambicióznych technologických startupov. Táto…

Filip Bobek 15 min. čítania
Kaňon Colca - svet kondorov Kaňon Colca

Kaňon Colca Kaňon Colca - svet kondorov

V rozoklanom srdci andských hôr leží jeden z najväčších skvostov Južnej Ameriky. S bohatou históriou siahajúcou ešte do čias pred Inkami bol…

Peter Droba 15 min. čítania
KVÍZ: Ako dobre poznáte Taliansko? Blog

Blog KVÍZ: Ako dobre poznáte Taliansko?

Cestoviny tagliatelle určite poznáte. Viete však, ktoré mesto v Taliansku drží recept ich výroby? Poznáte dominantu slávnej Florencie a spoznáte…

Viktor Háber 14 min. čítania

Ďalšie dovolenky do krajiny: