Kabriolet

Kabriolet

Mile Bubo, dakujeme velmi pekne za skvely poznavaci zajazd Kuba – absolut total. Okusili sme Bubo prvykrat a nelutujeme ani nahodou. Urcite sa este rozhodneme cestovat s Bubom. Vdaka Ck Bubo a perfektnej sprievodkyni Katke Liskovej sme spoznali tu naozajstnu Kubu. Mali sme obavy, ake bude pocasie, kedze letne obdobie je obdobie dazdov. Ale dopadlo tu uplne ze suprovo. Ani raz sme vlastne nezmokli. Bud prsalo v noci alebo nam to vyslo, tak, ze sme akurat boli na obede. Bol to len taky letny dazdik. Stare auta dostali aj nas :) Dali sme si aj jazdu v starom kabriolete a citili sme sa ako Al Capone :) Doniesli sme si domov kopec zazitkov (rumu a cigar :) ) a pozerame sa na tuto krasnu krajinu inymi ocami ako doteraz. Bolo uzasne porovnavat, ako ziju oni a ako sa mame my. Bolo pre nas neuveritelne, ako sa deti tesili z obycajnych pier, samponikov a pod. Ulice plne deti v Baracoa sme nazvali ´´kubansky facebook´´. Spomenuli sme si na casy, ked bolo aj na Slovensku pri panelakoch plno deti a dnes ich uz niet. Vsetky sedia za PC doma. :( Planovali sme tento trip pred par rokmi na vlastnu past, ale z pracovnych dovodov nam to nevyslo. Asi to takto malo byt a sme radi, ze sme sa nakoniec rozhodli pre BUBO. Sme plni informacii vdaka Katke, ktora ma Kubu v malicku. Ci sa jednalo o historiu krajiny, ci bezny obycajny zivot kubancov. Dokazala to bravurne podat a cesta busom bola tymto sposobom zvladnutelna a rychlo nam ubiehala. Aj vdaka flaske rumu, ktora nemohla v buse chybat. Katka sa o nas postarala ako o svojich :) Dakujeme jej za vsetko, vdaka nej bude pre nas Kuba nezabudnutelna :) Hasta la victoria siempre... Zuzana a Miro

K

Amerika  

Kuba


náročnosť

12 dní

Trvanie

5049
K

Amerika  

Kuba


náročnosť

16 dní

Trvanie

4994
K

Amerika  

Karibik, Kuba, Mexiko


náročnosť

13 dní

Trvanie

4026
Kuba pred a po Fidelovi
Prémiový blog

Prémiový blog Kuba pred a po Fidelovi

Na Kube som bol po prvý raz pred vyše dvadsiatimi rokmi a vtedy som sem lietal pravidelne. Následne však prišla dlhá pauza a na Kubu som sa vrátil…

Ľuboš Fellner 45 min. čítania
Karibik - všetko, čo ste potrebovali vedieť
Prémiový blog

Prémiový blog Karibik - všetko, čo ste potrebovali vedieť

Keď sa povie Karibik, hneď sa nám vybaví: slnko, božský relax, modré more a biele pláže, sladký život pod palmami, drinky, pohoda, láska, ...…

Ľuboš Fellner 50 min. čítania
Fidel entre nosotros - Fidel medzi nami
Prémiový blog

Prémiový blog Fidel entre nosotros - Fidel medzi nami

Len pár mesiacov pred Fidelovou smrťou, 13. augusta, sa po celom ostrove diali veľkolepé oslavy 90. narodenín vodcu. V mestách sa vybudovali pódiá.…

Ďalšie dovolenky do krajiny:

Viac informácií o krajine: