584 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: India (17)

India - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - India

Najzaujímavejšie mestá v Indii

13

16:34

aug

2013

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravíme všetkých cestovateľov z čarovnej Indie. Na úvod sme zavítali do jedného z najstarších miest sveta -…

BUBO Fórum
Ladakh na motorke

17

16:58

júl

2013

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Myslím, že každý BUBO sprievodca prežíva zájazdy spolu s bubáckymi klientmi. Nie je to len práca, zakaždým je to nov…

Dashashwamedh Ghat, Váranásí

31

03:45

máj

2013

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

India...Niekedy a pre niekoho ťažko stráviteľné zážitky, nám to tu však odsýpa jedna radosť. Nie vždy mám pocit, že…

Ganga Arthi

13

04:16

máj

2013

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Je okolo siedmej ráno a my už sme tri hodiny na nohách. Boli sme totižto "otvárať" rieku Ganga. Moment, kedy nad Varanasi vychádza slnko a do…

Ríša Hoysala

19

18:02

nov

2012

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Oblasti, za ktorými treba precestovať viac, to sú aj mestá hinduistickej ríše Hoysala a ich chrámy. Unikátne stĺpy,…

Sviatok Diwali

13

18:24

nov

2012

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Motorikše s klaksónom, úplne iná chrámová architektúra, iná klíma, iná kuchyňa. Na našej…

Luxusná India

12

06:30

nov

2012

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Už to padlo na našom fóre niekoľkokrát. Známe, krásne, otrepané, výstižné - proste Incredible India alebo…

BUBO Fórum
India - Velky okruh - magic finished!

08

16:17

nov

2012

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Indicki stankari pravidelne otvaraju svoje obchodiky, castokrat iba maly dreveny stanok na kolesach, v lepsom pripade vyklenok v kamennej budove a mne je zahadne, ako sa…

Expedicka vo Varanasi, Kashi, Benares

15

15:40

okt

2012

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Exsituje len jedno mesto ako tieto tri :) a to v ktorom sa vsetky spajaju ! Najposvatnejsie hinduisticke mesto. Mesto mrtvych, aj mesto svetla. Mesto, kde ma trvaly…

Expedicia INTC v Indii

15

05:31

okt

2012

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nasa skupina expedicne naladenych zurivcov sa ma velmi dobre. Ved ako inak ked sme v Indii ! Bharat Mata Ji. Nepoznam dalsiu krajinu, co ma tolko stavy  hovori zo mna…

Ladacke spravy

05

17:06

sep

2012

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zarodky Ladackeho kralovstva dodnes stoja nad mestom v podobe ruiny palaca. Udajne tato 9 poschodova budova bola svojho casu najvyssia na svete. Postavena bola cca 1630,…

Zo sedla do sedla

04

16:25

sep

2012

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ani sme sa nenazdali a cas ubehol ako vody Indusu. Este pred nedavnom sme sa smiali na tom, ze sikhovia ani palenku nepotrebuju a v Zlatom chrame vyspevuju nonstop.…