51 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Madagaskar (3)

Madagaskar - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Madagaskar

Národný park Isalo a teleport do jurského parku

15

16:52

júl

2017

Madagaskar Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Po dvojdňovom oddychu na najkrajších plážach ostrova a plávaní/potápaní v Mozambickom prielive, ktorý oddeľuje…

Rezort v Ifaty na Madagaskare

07

17:54

jún

2017

Madagaskar Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Sedím na balkóne svojho privátneho bungalovu rezortu Le Paradisier, ktorý nápadne pripomína chatku Robinsona Crusoe. Je…

Baobabia alej na Madagaskare

19

18:03

sep

2016

Madagaskar Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Baobab je jedným z národných symbolov Madagaskaru. Tento štvrtý najväčší ostrov na svete je akýmsi plá…

Taxíky v Antananarivo, Madagaskar

26

13:20

apr

2014

Madagaskar Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pred dvoma dňami som preletel z hlavného mesta Madagaskaru, Antananariva. Ešte pred odletom som si na zaver užil jeden z hlavných symbolov tohto…

Lemúry a ine zaujimavosti

22

06:14

mar

2014

Madagaskar Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Madagaskar, ostrov, ktorý u nás spropagoval seriál o Móricovi Beňovskom. Ulice, ktoré nesú jeho meno sme navští…

Prvý kontakt s Madagaskarom

13

12:20

nov

2013

Madagaskar Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak sme tu, konečne v teple. Na ostrove nášho rodáka Beňovského, kráľa Madagaskaru. Včera večer sme unikli z preplnenej Tany ale…

Denník z Madagaskaru

10

17:55

aug

2012

Madagaskar Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Približne 10 hodín letu vás delí od ostrova, ktorý sa vymyká všetkým predchádzajúcim predstavám až…

Madagaskar veľký okruh - Referencia

03

18:14

máj

2012

Madagaskar Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zúčastnila som sa zájazdu od 5.4. -18.4. 2012 Madagaskar veľký okruh. Bola som unesená tamojšou rozmanitou prírodou. Nestačila…

Madagaskar - Referencia

24

13:10

apr

2012

Madagaskar Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Od 5.4.-18.4. 2012 som sa s manželom zúčastnila poznávacieho pobytu na Madagaskare. Ocitli sme sa v nádhernej prírode s pôvodnou faunou…

Príslovie na Madagaskare

18

22:57

apr

2012

Madagaskar Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Toto malgašské príslovie v doslovnom preklade znamená, že ten kto spí, tak tomu sa na prikrytie ujde len špinavé vrece.…

Madagasikara - ostrov lemúrov

16

20:25

apr

2012

Madagaskar Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Podľa teórie, kde kolískou ľudstva sú miesta vo Východnej Afrike a najstaršie kosti človeka sa našli v Keni, tak to ľudstvo pri…

Zebu

13

06:26

apr

2012

Madagaskar Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Keby existovala príručka pre mladého pohoniča zebu, domnievame sa, že by v nej nesmeli chýbať nasledujúce dôležité zá…