754 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Čína (13)

Čína - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Čína

Pozdravy z CLR

01

15:13

apr

2012

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak myslim, ze sme tohto roku prvi Bubaci v Cine. Zajazd Cina Tibet Nepal India je v plnom prude a popravde sme este ani sekundu neoddychovali. Nie je kedy, vonku je…

Bozska Cina

18

02:29

dec

2011

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

7 milionove mesto ktore tiez nikdy nespi. Na malom priestore sa tisne vyse 7 miliona ludi, doma by mi to vadilo to obrovske mnozstvo ludi ale tu je to vzrusujuce, kazdy…

Októbrová expedícia po ČTNI

15

11:46

nov

2011

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak si tu sedím, čumím na Bubácke fórum a rozmýšľam : Napísať, nena-písať ? Preboha, však tuším tu už bolo povedané všetko ! Ale rarášok nespí a stále dobiedza : potráp…

Alena Fórum
Zivot sprievodcu

11

16:00

nov

2011

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Možno sa pýtate, čo už také musíme také robiť. Predstavujete si, ako cestujeme, spoznávame iné rôzne krajiny, ochutnávame iné jedlá, stretávame obrovské množstvo ľudí a…

Martin Navratil

09

10:05

nov

2011

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mato Ty si kral ty by si mal pisat knizky popri sprievodcovani :-))

Novembrova expedicia

08

14:32

nov

2011

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Niiii haaau z Ciny. Zaciname expediciu v plnej sile :) aaa hned sa aj zaciname chvalit ! Dnes sme boli v Pekingu a hned tri sokujuce veci sa stali ! 1) mali sme…

oslava cinskej kuchyne

07

17:01

nov

2011

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mato, taky neskutočne dlhy prispevok o cinskej kuchyni by nenapisal ani rodeny Cinan. V minulom zivote si sa urcite narodil ako jeden z nich:-)) Mile pripomenutie…

Irena Fórum
Cinske mnamky alebo cinska kuchyna je najlepsia

06

09:57

nov

2011

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Asi by som zacal kde mi chuti najviac. V Cine. Nie aj v Japonsku. Ale aj ta indicka kuchyna... Tak na tuto otazku nik neviem odpovedat alebo kazdy den poviem nieco ine.…

Pre Macku a Katku v Tibete

30

20:35

sep

2011

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahoj Macka , Katka. Dorazili sme dobre z Ciny, v lietadle sme vytvorili klub whisky a klub cerveneho vina, nasli sa aj clenovia kampari klubu. Spominame na vas, dufam,…

Pozdrav do kancelarie

19

16:14

sep

2011

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pozdravujem kancelariu, pozeram na fotkach ten naval a neverim. Dievcata, mate to tachsie ako sprievodcovia v terene, velka pusa okrem georga hihi Velka pusa zo strechy…

Sánka mi spadla

19

16:11

sep

2011

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Uz sme nejaky ten den na cestach, pocasie vychadza ze az neverim a ked ma sprchnut, prsi az vtedy ked sme v bezpeci hotelovej izby ci v restauracii ci niekde pod…

Cina - krajina plna kontrastov

18

17:53

sep

2011

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pred par dnami som sa vratila zo zajazdu Cina pre milovnikov historie, hlava plna vnemov, dojmov zazitkov ....vedela som , ze Cina je obrovska krajina s 1,3 miliardou…

Irena Fórum