59 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Madagaskar (5)

Madagaskar - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Madagaskar

Ile Sainte Marie

11

12:25

máj

2010

Madagaskar Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

„Na sever Sainte Marie sa s tvojou motorkou nedostanes. Tu za hotelom cesty koncia, su to iba same kamene, potom piesok, nevyspytatelne prechody riek.... chod dole…

Neskutočný Madagaskar

02

18:09

máj

2010

Madagaskar Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Madagaskar sa plavi Indickym oceanom, ktory mi tu vedla pocitaca sumi pod juznym krizom. Fauna a flora je endemicka ale najvacsim prekvapenim pre mna boli domorodci.…

Moric Benovsky v Isalo

01

20:55

máj

2010

Madagaskar Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Prebehlo historicke stretnutie. Dokazali sme to. Presli sme Madagaskar krizom az na juh. Cestovatelia vzdy hovorili ze to trva vacnost a musite trpiet.. My sme to…

Ambalavao, lemur cata, kmen Bara,

30

19:56

apr

2010

Madagaskar Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tvrdo makame. Dnes sme vstavali o pol siestej, Ja som zliezol z mojej stracej nozky °uvidite na premietani° dali si ranajky a vyrazili. Nadherne fotografie…

Betsileo

29

16:00

apr

2010

Madagaskar Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Salama avy aty Sahambawi. Zdravime z uzemia kmena Betsileo. Nachadzame sa mimo hlavnych ciest v obkruzeni ryzovych poli a najvacsich cajovych plantazi Madagaskaru. A tak…

Jedinečný Madagaskar

27

08:10

apr

2010

Madagaskar Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hlasim sa z Noemovej archy, ktora unasa svetom unikatnu faunu a floru a aj unikatnu kulturu miestnych obyvatelov. O endemitoch z Madagaskaru vie kazdy, ale to, ze tu…

Madagaskar - ostrov lemúrov a zážitkov

14

17:41

dec

2009

Madagaskar Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Madagaskar je jeden velky narodny park resp. prales. Zatial co v Afrike idete pozerat ,,prave africke safari” na dzipoch, pozerate na zvieratka z vyznacenych…

Naprieč Madagaskarom

11

21:04

dec

2009

Madagaskar Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Starym peugetom sme sa vydali na vyse 1000 kilometrovu trasu napriec celym madagaskarom, keby nam niekto povedal ze madagaskar je komplet iny ako zvysok sveta neverili…

Cesta na Madagaskar cez pol Afriky

27

14:22

nov

2009

Madagaskar Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Komoreske ostrovy nie su len o vystupe na sopku a nadavanie si sebe samemu na co tam clovek leze ked je to tak vysoko a domaci na vas pozeraju ci ste normalny ale aj o…

Ostrov Lemurov

20

17:03

nov

2009

Madagaskar Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Videli sme niekolko lemurov ktori nam liezli po hlavach, hrali sa s nami, krmili sme ich a hladali sme ich na jednom z najuzasnejsich ostrovoch sveta Madagaskar. Pred 90…

Príchod na Madagaskar

13

16:14

nov

2009

Madagaskar Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Prva sprava z Madagaskaru; prva BUBO skupina prisla stastlivo na ostrov lemurov a teraz sa tulame ulickami Antananariva hlavneho mesta 4 najvacsieho ostrova na svete,…