186 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta (9)

Najnovšie Turistické tipy a zážitky

Potraviny, Kuba

11

13:59

mar

2017

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Viete, čo je najlepšie na Kube? Že vás vždy dokáže prekvapiť. Tak dnes mi napríklad dorazila moja mini bubo skupinka o počte 10kusov. Snaž…

Zážitky z karnevalu v Rio de Janeiro

27

08:20

feb

2017

Brazília Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Druhé najväčšie mesto Brazílie je v týchto dňoch ako kotol. Predstavte si mesto, v ktorom žije okolo 7 miliónov obyvateľov a ak r…

Maté a terere - rozdiel v chuti

22

09:45

feb

2017

Argentína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ako spoznáte Argentínčana hocikde na svete? Pravdepodobne drží v jednej ruke objemnú termosku s vriacou vodou a v druhej malú vydlaban…

Varadero, vietor

08

22:53

nov

2016

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Co robit, ked na Varadere fuka: 1)mozete privriet oci a uzivat si plaz aj tak 2)mozete skusit kite surfing s cokoladkovym instruktorom 3)mozete ist skusit predlzit si…

Baobabia alej na Madagaskare

19

18:03

sep

2016

Madagaskar Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Baobab je jedným z národných symbolov Madagaskaru. Tento štvrtý najväčší ostrov na svete je akýmsi plá…

Čo jesť v Peru

29

06:25

sep

2015

Peru Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Keď sa ľudí na zájazde niekedy pýtam, čo Európska kuchyňa nepoznala pred objavením Ameriky, väčšinou dostávam…

Skúsenosti z Mexika

21

19:41

sep

2015

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Takmer vždy, keď sa ma niekto spýta, odkiaľ som, spomeniem si na jednu príhodu z Mexika: Ideme si na zájazde. Vychádzame von z Mexiko City a zrazu nas zastavi policajna…

Zážitky z Limy

17

06:59

sep

2015

Peru Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Lima určite nie je mesto, ktoré si zamilujete na prvýkrát. Obávam sa, že to nebude ani láska na druhý pohľad a napriek tomu,…

Na Baracoa v lete

10

10:59

aug

2015

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Baracoa sa väčšine ľudí páči. Sme tu len chvíľku, ale každý už má svoje naj zážitky..niekto vystúpil na Stolovu Horu, niekto sa kúpal vo vodopáde, niekto bol u domácich…

Zážitky z Mexika

03

06:29

aug

2015

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak pomaličky balíme kufre. Každý sa dnes snaží zbaliť všetky darčeky a hlavne tequilu, tak aby sa neporusena dostala domov. Taktiky sú…

Skúsenosti v Mexiku

25

14:18

júl

2015

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dní v Mexiku nám plynu ako voda v kaskádach Agua Azul. Tam sme síce ešte není, ale veľa nám k tomu nechýba. Dve…

Panama city a stretnutie s prvou dámou

10

22:44

máj

2014

Panama Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dobre ráno, dobrý deň, dobrý večer! Naša miniskupinka o počte kusov 9, so mnou 10, aby sa nam to lepšie počítalo, dnes už bal…