Thajsko - posledny prispevok v roku 2008?

Thajsko - posledny prispevok v roku 2008?

Napokon som velmi rad, ze nasu kapitolu 2008 v Bangkoku uzatvaram ja. Vsetci nasi thajski sprievodcovia (Maca, Marek, Vilo, Zano, Paulina, Silvia, Juro) su uz doma, ja sedim na krasnom bangkokskom letisku a cakam na odlet do Viedne. Po troch dnoch v Kambodzi sme zaciatok tyzdna stravili v Bangkoku. Mal som niekolko stretnuti s nasim partnerom, kde sme prebrali aj vela thajskych noviniek, ktore najdete uz v katalogu, ktory mnohi z Vas drzia v rukach. Bangkok-Koh Samui, Phuket, Krabi ci Pattaya v kombinacii s trekom v severnom Thajsku alebo bez neho, klasicky okruh TMS, alebo Bangkok-Kuala Lumpur-Singapur s oddychom pri Andamanskom mori. Thajsko je ozaj krasne a po blokade letiska niet ani stopy. Ak ste este neboli, odporucam ako vybornu dovolenkovu destinaciu na rok 2009. Komfort v kombinacii s exotikou, este vzdy usmiate tvare v kombinacii s vybornou stravou a kvalitnymi hotelmi. V mene vsetkych nasich sprievodcov pozdravujem este raz z Bangkoku.


Ďalšie originálne cestopisy od profesionálneho sprievodcu BUBO
K

Ázia  

Thajsko, Singapur, Malajzia


náročnosť

15 dní

Trvanie

2951 4215€
K

Ázia  

Thajsko, Singapur, Malajzia


náročnosť

15 dní

Trvanie

2302 3289€
K

Ázia  

Thajsko


náročnosť

12 dní

Trvanie

2134 3048€
KVÍZ: Zodpovedzte správne tieto otázky o Thajsku Blog

Blog KVÍZ: Zodpovedzte správne tieto otázky o Thajsku

Poznáte Thajsko? Viete, kde hľadať najväčšiu sochu zlatého Budhu, akou menou sa platí v krajine či kedy sa tu oslavuje exotický nový rok? Thajsko…

Viktor Háber 11 min. čítania
Poklady Siamu – prehliadka thajskej Ayutthaye Ayutthaya

Ayutthaya Poklady Siamu – prehliadka thajskej Ayutthaye

Legendárne a mocné kráľovstvo Ayutthaya vás očarí svojou históriou a mysticizmom. Stúpy ukrývajúce relikvie, ležiaci Budha, hlava Budhu v kmeni,…

Adam Záhorský 9 min. čítania
Bangkok - mesto tisícov Budhov a hriechu... Bangkok

Bangkok Bangkok - mesto tisícov Budhov a hriechu...

Mesto, ktoré sa nedá pomýliť so žiadnou inou ázijskou metropolou. Thajský budhizmus, thajský box, thajská masáž, thajská kuchyňa i jej úžasná…

Katarína Pivovarníková 15 min. čítania

Ďalšie dovolenky do krajiny:

Viac informácií o krajine: